Sözcü Plus Giriş

Öyle fotoğraflar paylaştılar ki!

Artık ünlü olmak eskisi kadar zor değil. Sosyal medyada fotoğraf paylaşarak bile milyonlar tarafından takip edilince, bir anda ünlü kategorisine girebiliyorsunuz. Ama bu, sosyal medyanın hali hazırda ünlü olanların da şöhretlerini korumak için kullandıkları bir araç olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Güncellenme: 18:00, 22/02/2017
Öyle fotoğraflar paylaştılar ki!

Bu kadınlar, sosyal medyayı sadece paylaştıkları birer fotoğrafla alt üst ettiler. İşte sadece görüntülerini kullanarak insanları haftalarca kendilerine hakkında konuşturan 7 kadın

7 – Candice Swanepoel

O, harika bir yüzü olan Güney Afrikalı Victoria's Secret meleği. 2013'te Instagram takipçilerine Frankies bikinilerini ne kadar sevdiğini açıklarken güzel bir yeni yıl hediyesi de vermiş oldu. Ancak buradaki asıl odağımız, tasarımın estetikliği değil, tasarımı sunan kişinin takipçilerinde yaratmış olduğu etki. Tabi ki Candice belirli bir alanda ilk defa modellik yapmıyor ve muhakkak ki bir birçok insan, bunun Instagram efsanesi sayılabilecek son fotoğrafı olmasını istemezdi.

candice

6 – Lindsay Lohan

Geçmişte, LiLo büyük bir sinema kariyeri yapacak gibiydi, ama eğer onun 2013 filmi olan The Canyons gibi geri dönüş denemelerine yabancı değilseniz, muhtemelen üstün oyunculuğu yerine vücudunun daha çok ilgi çektiğini biliyorsunuzdur. Bu fenomeni 2015’in sonlarında yaratan Lohan, bize farklı bir tarzda üstsüz selfie verdi. Bir göğsü kapsayan ve diğerinin özellikle kameraya gülümsediği siyah beyaz özgün bir selfie. Bu selfie en üst seviye üstsüz selfieler kategorisinde yukarılara oynadı.

lindsay123123

5 – Lady Gaga

Lady Gaga'nın kendi tarzında ipi göğüsleyebilecek kapasitede olduğu doğru ve göğüslerine çok önem vermesinin maksadı da bu olabilir, yani en azından sosyal medya kanallarında. Yıllar yılları, selfieler selfieleri kovaladı ve Gaga çekmeye devam etti, ve bunlar, onun vücudunun kadınsı formunu sunmaktan sakınmadığını gösterdi. O gerçek bir fotoğrafçı ve onun yeni Instagram fotoğrafının nasıl olacağı bilinmez.

gaga

4 – Kylie Jenner

Bu yıldız da asıl yaşından biraz fazla gibi, ama birçoğunun aksine Kylie Jenner, ‘art deco’ tarzındaki dürüst bir dikine selfienin değerini bilir. İşte burada sosyetemiz beyaz aurayı siyaha karşı sıralıyor ve bu da onu ünlü selfie çekicilerinin kara kuğusu veya selfie hareketinin düşmüş meleği yapıyor. Bu konudaki kararı siz verin. Bu açık saçık fotoğraf kesinlikle Klyie'nin çerçevesini vurguluyor ve onun kamera tekniklerini hesaba katarsak, Kanye West’in yeni klibini yönetmekten sadece birkaç adım uzakta.

kylie

3 – Amber Rose

Kanye'den bahsetmişken, Kanye'nin baldızı, kıvrımlı vücut hatlarını sergilemekten veya karanlık giyinme odasındaki yalnız vakit fırsatlarını değerlendirmekten çekinmiyor. Lükse düşkün dövmeli figürünü gösteren Amber Rose güven yayıyor ve hatta eğer birinin gözü onun yüzünden kayarsa yine de sunacak çok şeyi var gibi gözüküyor. Bu oldukça “klas” iç çamaşırı selfisinde biraz Vogue, biraz da Moulin Rouge etkisi görmek mümkün.

amber-rose

2 – Miley Cyrus

Muhtemelen insanlığın büyük kısmı bu dili dışarıda hanımefendinin çıplak halini görmüştür. 2015 MTV video müzik ödüllerinde Miley Cyrus “Tanrım, çok yorgunum ama burdayım dünya! Çıplak ama doğal bir kız.” diyen eşsiz bir çıplak selfie yarattı. Tartışmasız iyi formda olan Miley, muntazam fiziğini gösterdi. Belki de çıplak selfienin nasıl geliştirilebileceği konusunda kafası oldukça karışıktı.

miley

1 – Kim Kardashian

2016 yılının Mart ayında Amerikan medyasını sallayan Kim Kardashian, aynadan üstsüz bir selfie çekmişti ve bu interneti salladığı başka bir girişim olmuştu. Ancak Bette Midler ve Chloe Grace Moretz gibi yıldızlar bunu kabullenemiyordu ve Kim'den genç kızlara gönderdiği mesajı sorgulamasını istiyordu. Ve sonrasında başka bir reality yıldızı Sharon Osborne, üstsüz bir fotoğraf yayınlayıp tartışmaya girmişti. Tartışmanın hangi tarafında olursanız olun, Kardashian bir kez daha sansasyonel olmayı başardı.

kim

Bakalım bu ünlüler gelecekte ne gibi farklılar yaparak ön sayfalarda kalmaya çalışacaklar…

KAYNAK: WATCHMOJO TÜRKİYE

 

 

Daha farklı Başka Şeyler içerikleri için aşağıdaki haberlerimize de bakabilirsiniz:

İlginizi ÇekebilirTürkiye klasiği: TÜBİTAK reddetti, Apple ve Google peşlerinde!Türkiye klasiği: TÜBİTAK reddetti, Apple ve Google peşlerinde!

 

İlginizi ÇekebilirBunları casusluk için kullanmışlar!Bunları casusluk için kullanmışlar!
Yayınlanma Tarihi:17:55,