Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Oyuncu Adnan Koç hakkındaki soruşturmaya yetkisizlik
Oyuncu Adnan Koç hakkındaki soruşturmaya yetkisizlik
Muhteşem Yüzyıl dizisinde Behram Paşa rolünü canlandıran oyuncu Adnan Koç ve kardeşlerinin de aralarından bulunduğu 5 kişi hakkında 'Uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapma ya da sağlama' suçundan yürütülen soruşturmada yetkisizlik kararı verildi.
Sevgim Begüm YAVUZ
Magazin 5 Nisan 2018 - 12:05

İstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, ünlülere uyuşturucu satışı yaptığı belirtilen torbacı Sinan Bozburun'u takibe aldı. Torbacının Ataşehir'deki bir kafenin müşterilerine uyuşturucu satmaya gittiğinin tespit edilmesi üzerine fiziki takip yapıldı. Operasyonda oyuncu Adnan Koç, Mehmet Hayri Koç, Ahmet Koç ve Şeyhmus Koç ile arkadaşı Mehmet Pınarbaşı gözaltına alındı. Gözaltına alınan 5 şüpheli ‘Uyuşturucu ticareti’ suçundan serbest kaldı. Savcı, Birden fazla kişi tarafından birlikte yağma’, ‘Gece vakti yağma’, ‘Görevi yaptırmamak için direnme’ ve ‘Kişiyi hürriyetinden yoksun kılma’ suçlarından Şeyhmus Koç ve Mehmet Pınarbaşı'nı serbest bırakırken, Adnan Koç ve kardeşlerini tutuklanmaları talebiyle mahkemeye sevk etti. Adnan Koç ve kardeşleri Ahmet Koç ile Mehmet Hayri Koç tutuklandı.

DOSYA GAZİOSMANPAŞA'YA GÖNDERİLDİ

Muhteşem Yüzyıl dizisinde Behram Paşa rolünü canlandıran oyuncu Adnan Koç ve kardeşlerinin de aralarında bulunduğu 5 kişi hakkında ‘Uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapma ya da sağlama” suçundan yürütülen soruşturmada yetkisizlik kararı verildi. Oyuncu Adnan Koç'un ifadesinde uyuşturucu maddeyi ünlülerin torbacısı Sinan Bozburun'dan aldığını söylediğini kaydeden savcılık, Sinan Bozburun hakkında Gaziosmanpaşa Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma yürütüldüğünü belirtti. Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı, dosyaların birleştirilmesi gerektiğini vurgulayarak dosyayı Gaziosmanpaşa Cumhuriyet Başsavcılığı'na gönderdi.

kocadnan

 

Son güncelleme: 12:39 - 05.04.2018