Oyuncu Berk Atan’ın ailesi depreme yakalandı! Evin camları patladı

Oyuncu Berk Atan'ın İzmir'de yaşayan ailesi, dün meydana gelen 6.9'luk depreme evlerinde yakalandı. Sosyal medya hesabından ailesinin yaşadıklarını anlatan oyuncu, evin kapı ve camlarının patladığını söyledi.

Oyuncu Berk Atan’ın ailesi depreme yakalandı! Evin camları patladı

Ege Denizi’nde, Seferihisar açıklarında dün büyük bir deprem oldu. Başta İzmir olmak üzere Ege, Marmara ve Batı Akdeniz bölgeleri kabus yaşadı. 6.9’luk depremde 28 kişi hayatını kaybetti, 885 kişi yaralandı… 8 binanın enkazında arama-kurtarma çalışmaları sürüyor.

“ANNE VE BABAMIN SESİNİ İLK KEZ BÖYLE DUYDUM”

Ailesi İzmir’de yaşayan oyuncu Berk Atan ise Twitter hesabından yaptığı paylaşımda anne ve babasının yaşadıklarını anlattı.

Atan paylaşımında “Annemin babamın sesini ilk defa böyle duyuyorum. Çok uzun sürmüş. Binamız sağlam fakat evlerin kapıları ve camları patlamış çok kötüymüş çok. Kendilerini dışarı güvenli bir yere atabilmişler şükürler olsun. Allah’ım can kaybı yaşatmasın söylenecek söz yok” ifadelerini kullandı.

Berk Atan’ın paylaşımı.

Ünlü isimlerden İzmir mesajları İlginizi Çekebilir Ünlü isimlerden İzmir mesajları Depreme gökdelende yakalandı İlginizi Çekebilir Depreme gökdelende yakalandı Yan yatan bina vinçlerle desteklendi, kurtarma çalışması yapıldı İlginizi Çekebilir Yan yatan bina vinçlerle desteklendi, kurtarma çalışması yapıldı
Loading...