Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Oyuncu Furkan Andıç, Dilan Çiçek Deniz uğruna sevgilisini aldatmış
Oyuncu Furkan Andıç, Dilan Çiçek Deniz uğruna sevgilisini aldatmış
Dilan Çiçek Deniz ile aşk yaşayan Furkan Andıç'ın bitmemiş bir ilişkisi olduğu, oyuncu sevgilisi Sibel Aytan'ı aldattığı ortaya çıktı. Aytan, aldatıldığını haberlerden öğrendi.
Magazin 26 Ocak 2018 - 18:31

Çukur dizisinin güzel oyuncusu Dilan Çiçek Deniz ile birlikte olan Furkan Andıç’ın birlikteliğinin öğrenilmesi ve medyaya yansıması bir aşk ihanetini ortaya çıkardı. Andıç’ın Hıçkırık adlı dizide rol alan Sibel Aytan ile aşk yaşadığı ve güzel oyuncuyu aldattığı iddia edildi.

AYTAN, İHANETLE ŞOKE OLDU

Star TV’de yayınlanan magazin programında Andıç’ın Sibel Aytan ile 4 aydır aşk yaşadığı dillendirildi. İddiaya göre Sibel Aytan, Furkan Andıç’a ulaşamamaya başladı. Telefonlara cevap vermeyen Furkan Andıç, Sibel Aytan’ın mesajlarına da dönmedi. Sibel Aytan önce Furkan Andıç’ın bu tavrına bir anlam veremedi. Sonra ise gazetelerde Furkan Andıç’ın bir gece kulübünde tanıştığı Dilan Çiçek Deniz’le aşk yaşadığı yönünde çıkan haberleri okuyunca aldatıldığını anladı. Büyük şok yaşayan oyuncunun 1 aydır kendisini toparlamaya çalıştığı öğrenildi.

furkan-andic-sevgilisini-dilan-cicek-deniz-ile-10496540_7657_m