Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Oyuncu İbrahim Çelikkol evleniyor
Oyuncu İbrahim Çelikkol evleniyor
Uzunca bir süredir yeni bir proje ile karşımıza çıkmayan İbrahim Çelikkol'dan kız isteme haberi geldi.
Magazin 2 Nisan 2017 - 13:46

Aralarında Deniz Çakır ve Seda Bakan’ın da bulunduğu pek çok ünlü isimle birliktelik yaşayan İbrahim Çelikkol, sette takındığı asi tavırlar yüzünden birçok kez magazin sayfalarına konuk olmuştu. Çelikkol’u şimdi sayfamıza taşıyan haberse kız isteme merasimi oldu. Mimar sevgilisi Mihre’yi Samsun’a giderek dün ailesinden isteyen İbrahim Çelikkol, ‘Evet’ yanıtını aldıktan sonra instagramdan mutluluk fotoğrafını paylaştı. Çiftin evlilik için yaz aylarını düşündüğü ancak şimdilik bu konuda kesin bir karar vermediği söyleniyor.

ibrahim-celikkol
KIZ İSTEME MERASİMİ SONRASI SAHİL POZU

Mihre ve İbrahim, böylesi özel bir günü ölümsüzleştirmek adına soğuk havaya aldırmadan kendilerini Samsun sahillerine attı ve birbirinden güzel fotoğraflar çektirdi. İbrahim Çelikkol takım kıyafet içinde son derece yakışıklı görünürken, müstakbel eşi de mankenleri kıskandıracak kadar güzel fiziğiyle dikkat çekti. Çiftin mutlu halleri de objektiflere böyle yansıdı.

ibrahim-celikkol-ic-4
Son güncelleme: 16:00 - 02.04.2017