Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Oyuncu Itır Esen, yeğeni Itır hakkında ilk kez konuştu
Oyuncu Itır Esen, yeğeni Itır hakkında ilk kez konuştu
Sosyal medya hesabından 15 Temmuz darbe girişimiyle ilgili yaptığı paylaşım sonrasında tacı elinden alınan Itır Esen hakkında bir açıklama da halası usta oyuncu Itır Esen'den geldi.
Magazin 28 Kasım 2017 - 13:06

Olaylı güzellik yarışmasının üzerinden iki ay geçmiş olmasına rağmen yaşananlar tazeliğini koruyor. Yarışmayı birinci olarak bitiren Itır Esen’in tacı 15 Temmuz darbe girişimiyle ilgili attığı mesajlar yüzünden geri alınmıştı. Konuyla ilgili sessizliğini koruyan halası Itır Esen, kendisiyle aynı adı taşıyan yeğeni hakkında ilk kez konuştu. HT Magazin’in haberine göre, geride bıraktığımız gün Bebek’te görüntülenen usta oyuncu Itır Esen yeğeninin yaptığı paylaşım hakkında şunları söyledi: “15 Temmuz bizler için çok önemli, masum insanlarımız hayatlarını kaybetti. Dikkatsizce yazılmış bir sözdü şehitler için. Yaptığı çok büyük bir hata. Ona çok büyük bir ders oldu. Bedelini büyük bir biçimde, küçük yaşta da olsa ödemiş oldu.”

 

Son güncelleme: 13:20 - 28.11.2017