Oyuncu Itır Esen, yeğeni Itır hakkında ilk kez konuştu

Sosyal medya hesabından 15 Temmuz darbe girişimiyle ilgili yaptığı paylaşım sonrasında tacı elinden alınan Itır Esen hakkında bir açıklama da halası usta oyuncu Itır Esen'den geldi.

Oyuncu Itır Esen, yeğeni Itır hakkında ilk kez konuştu

Olaylı güzellik yarışmasının üzerinden iki ay geçmiş olmasına rağmen yaşananlar tazeliğini koruyor. Yarışmayı birinci olarak bitiren Itır Esen’in tacı 15 Temmuz darbe girişimiyle ilgili attığı mesajlar yüzünden geri alınmıştı. Konuyla ilgili sessizliğini koruyan halası Itır Esen, kendisiyle aynı adı taşıyan yeğeni hakkında ilk kez konuştu. HT Magazin’in haberine göre, geride bıraktığımız gün Bebek’te görüntülenen usta oyuncu Itır Esen yeğeninin yaptığı paylaşım hakkında şunları söyledi: “15 Temmuz bizler için çok önemli, masum insanlarımız hayatlarını kaybetti. Dikkatsizce yazılmış bir sözdü şehitler için. Yaptığı çok büyük bir hata. Ona çok büyük bir ders oldu. Bedelini büyük bir biçimde, küçük yaşta da olsa ödemiş oldu.”

İşte Itır Esen'in olay yaratan 15 Temmuz tweeti! Tacın yeni sahibi bakın kim oldu! İlginizi Çekebilir İşte Itır Esen'in olay yaratan 15 Temmuz tweeti! Tacın yeni sahibi bakın kim oldu!

 

Itır Esen aylar sonra orada ortaya çıktı İlginizi Çekebilir Itır Esen aylar sonra orada ortaya çıktı