Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Oyuncu Meltem Miraloğlu’nun olaylı gecesi
Oyuncu Meltem Miraloğlu’nun olaylı gecesi
Oyuncu Meltem Miraloğlu, eğlemek için gittiği sıra gecesini karıştırdı. Mekân sahipleri Miraloğlu'nu dışarı çıkardı.
Magazin 8 Ocak 2018 - 21:52

‘Hayat Devam Ediyor’ adlı diziyle ünlenen oyuncu Meltem Miraloğlu, geçtiğimiz günlerde arkadaşlarıyla beraber tatil için Mardin’e gitti. Ünlüler dünyasına yönelik verdiği ölüm ve hastalık haberleriyle tanınan Onur Akay’ın iddiasına göre Mardin’de bir sıra gecesine katılan oyuncu Meltem Miraloğlu, gecede eğlencenin dozunu kaçırınca gerginliğe neden oldu.

Davul çalıp para toplayan Miraloğlu’nun masa masa gezip eğlenen kişilere, “Biliyorsunuz ben oyuncuyum ve Mardin’de yaşıyorum, hadi siz de para takın” dediği ileri sürüldü.

BIÇAKLA HAREKET YAPTI, DIŞARI ÇIKARILDI

Bazı kişiler güzel oyuncunun isteğini kırmayıp sanatçının çaldığı davula para taktı. Ancak Miraloğlu, bir süre sonra bıçakla def çalmaya başladı. Eline geçirdiği bir bıçağı defe vurarak tekrar masaları dolaşmaya başlayan oyuncu tepki çekti. Güzel oyuncunun, mekânda bulunan gözlüklü bir kişiye “Para yapıştırsana gözlük” diye hitap etmesi ve elindeki bıçakla tehlikeli hareketler sergilemesi bardağı taşıran son damla oldu. Bunun üzerine mekân sahipleri Miraloğlu’nun dışarı çıkarılmasını sağladı ve diğer müşterilerden özür diledi.