Güpegündüz saldırıya uğradı! Ünlü oyuncu Mine Tugay’a çirkin saldırı!

Oyuncu Mine Tugay, geçtiğimiz gün otomobiliyle seyir halindeyken bir minibüs şoförünün saldırısına uğradığını sosyal medya hesabından paylaştı.

Güpegündüz saldırıya uğradı! Ünlü oyuncu Mine Tugay’a çirkin saldırı!

Ülkemizde kadına yönelik şiddet hız kesmiyor. Sivil toplu kuruluşlarının ve gönüllülerin çabalarına karşın kadına şiddeti engelleme konusunda bir ilerleme kaydedilemiyor.

Ünlü isimler de zaman zaman şiddet, tehdit, taciz içerikli saldırıların hedefi olabiliyor. Bunun son mağduru ünlü oyuncu Mine Tugay oldu. 39 yaşındaki başarılı oyuncu Mine Tugay, sosyal medya hesabından geçtiğimiz ay bir minibüs şoförünün saldırısına uğradığını açıkladı. Bu açıklamasının ardından Mine Tugay‘ın takipçilerinin oyuncuya destek verdiği gözlendi.

minetugay
minetugay2
minetugay3
Mine Tugay, sosyal medya hesabına “Şehrin ortasında bir minibüs şoförünün saldırısına uğradım. Tek suçum beni arabasıyla taciz ettiği için kornaya basmam” diye yazdı. Minibüs şoförünün aracından inerek Mine Tugay‘a doğru hamle yaptığı, oyuncunun kendisini hızlı bir şekilde camı kapamak suretiyle koruduğu, kimliği belirlenemeyen saldırganın Tugay’ın aracının camına yumruk attığı öğrenildi.

Sözcü’ye konuşan Mine Tugay, “Tatsız hadise yeni değil. Geçen ay gerçekleşti. Yakınlarım bu durumdan dolayı tedirgin oldu ve hadisenin tekrar gündeme gelmiş olmasından dolayı kaygılandı” dedi.

Loading...