Oyuncu Pelin Akil’den göbekli TBT

Geride bıraktığımız nisan ayında Alin ve Lina adını verdiğini ikizlerini kucağına alan oyuncu Pelin Akil'den keyifli ve gülümseten bir TBT geldi.

Oyuncu Pelin Akil’den göbekli TBT

Perşembe günlerini sosyal medya hesaplarını, geçmiş zamanlara ait karelerle süsleyen ünlü isimlerin yaptıkları TBT’ler çoğu zaman haber değeri taşıyor. Kimisi çocukluk yıllarına götürürken kimileri de kendileri için özel ve anlamlı bir anı takipçilerine ulaştırıyorlar. Günün anlam ve önemine uygun bu tarz bir paylaşım geçtiğimiz nisan ayında anneliği tadan Pelin Akil’den geldi. Güzel oyuncu, hamilelik ve sonrasında yaşadığı süreci karnı burnunda olduğu zamanlara ait fotoğraflarıyla süsleyerek şu satırları kullandı:

“Şu hallerimin TBT olduğuna inanamıyorum. Karnı burnunda güzel anneler, biliyorum uyurken ne sağa ne sola dönebiliyorsunuz, yürürken aşağıya baskı oluyor ve sürekli oturmak istiyorsunuz, duygusal değişimler de cabası, sanki saat kurmuş gibi bazen daha gün bile ağarmadan ayağa dikiliyorsunuz, belki eşiniz uyurken siz evde kaç tur dönüyorsunuz, kasılmalar ağrılar falan da filanlar, hepsini riskli gebelik olduğundan fazlasıyla ve daha da ayrıntılı yaşadım.

Ama sonu o kadar güzel ki… Oyun gibi level level değişen zorluklar, bir maraton bitiyor diğeri başlıyor. Ama dediğim gibi çok güzel.

Oyunun sonunda prensese veya küçük prensinize kavuşunca her şey bi başka tatlı olacak.

Bu günler geçecek, bana inanın ve bırakın bu günlerinizin de tadını çıkarın ve o güzel karnınızla daha çok fotoğraf çekilin”
Pelin Akil anne oldu İlginizi Çekebilir Pelin Akil anne oldu
Loading...