Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Oyuncu Sera Tokdemir, Mustafa Ceceli için şarkı yazdı
Oyuncu Sera Tokdemir, Mustafa Ceceli için şarkı yazdı
Oyuncu Sera Tokdemir geride bıraktığımız yıla damga vuran aşklardan olan Mustafa Ceceli ve Selin İmer birlikteliği için şarkı yazdı.
Magazin 15 Ocak 2018 - 07:37

Selin İmer aşkı uğruna evliliğini bitiren ve kısa bir süre sonra İmer’le nikah masasına oturan Mustafa Ceceli’nin bu çıkışı geride bıraktığımız yıla damga vurmuş ve magazin gündemini uzun süre meşgul etmişti. İkilinin fazlasıyla ortalarda olduğu dönemde aşkla ilgili çok sayıda haber yapıldı. Bu dönemde kimi ünlü isimler bu sürpriz aşkı sorgularken kimileri de tıpkı oyuncu Sera Tokdemir gibi bu aşkı sahiplendi ve hatta bu beraberlik için şarkı bile yazdı. Tokdemir, Mustafa Ceceli’nin albümüne girecek olan ‘Saklımsın’ adlı şarkısıyla ilgili bilgileri sosyal medya hesabından şu sözlerle paylaştı:

mustafa-ic-y

“İyi ki doğdun kalbim… Dünyamın nuru… Selin İmer… Şarkının söz ve bestesi Sera Tokdemir… Aşkınıza ithafen yazdığım bu özel şarkımın senin güzel sesinde can bulması ve albümünde de olacak olması benim için çok kıymetli bir hissiyat. ‘Saklımsın’ hepimize hayırlı uğurlu olsun Mustafa Ceceli…

 

Son güncelleme: 07:50 - 15.01.2018