Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Oyuncu Talat Bulut soruşturmasına yetkisizlik kararı
Oyuncu Talat Bulut soruşturmasına yetkisizlik kararı
“Yasak Elma” dizisinin setinde, set çalışanı Özge Ş.’nin dizinin başrol oyuncularından Talat Bulut tarafından cinsel tacize uğradığını etmesi üzerine, “sarkıntılık yapmak suretiyle cinsel saldırı” suçundan başlatılan soruşturma, yetkisizlik kararı ile Gaziosmanpaşa Cumhuriyet Başsavcılığı’na gönderildi.
Sevgim Begüm YAVUZ
Magazin 8 Haziran 2018 - 12:18

“Yasak Elma” dizisinin setinde, set çalışanı Özge Ş.'nin (20) dizinin başrol oyuncularından Talat Bulut tarafından cinsel tacize uğradığını iddia etmesi üzerine “sarkıntılık yapmak suretiyle cinsel saldırı” suçundan soruşturma başlatıldı.

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından verilen yetkisizlik kararında,“Hadımköy'ün Arnavutköy ilçesine bağlı olduğu, Aranavutköy ilçesinin de adli yönden Gaziosmanpaşa Adliyesi'ne bağlı olduğu anlaşıldığından, Cumhuriyet Başsavcılığımızın yer itibariyle yetkisizliğine karar verilmiştir” ifadeleri kullanıldı.

Kararda, dosyanın Gaziosmanpaşa Cumhuriyet Başsavcılığına gönderilmesine karar verildiği kaydedildi.

Son güncelleme: 13:50 - 08.06.2018