Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ozan Çolakoğlu’dan Serdar Ortaç’a yanıt
Ozan Çolakoğlu’dan Serdar Ortaç’a yanıt
Müzisyen çift Gülşen ile Ozan Çolakoğlu, oğulları Azur'la Nişantaşı'nda bir restoranda biraraya geldiler.
Emre ÇEVİK
Magazin 27 Nisan 2019 - 10:19

İkiliden Gülşen, eşi ve oğlununu mekanda bırakıp yolun karşısındaki bir doktor kliniğine gitti. Ardından kapıda oğlu ve bakıcılarıyla görüntülenen Ozan Çolakoğlu, son günlerde Serdar Ortaç’ın ‘Aranjörlere araba parası veriyorum, fiyatlar çok pahalı’ sözlerini değerlendirip, Ortaç’ın aksine beste fiyatlarının yüksek olmadığını savundu. Müzik sektöründe her şeyin pahalı olduğunu ve artık şarkıcıların konserlerden para kazandığını anlatan Çolakoğlu “Her şey pahalandı, ama her aranjör fiyatı böyledir diye bir şey yok ki çeşit çeşit değişik fiyatlara iş yapan aranjör var. Beste fiyatları da öyle çok değil, telif düzgün çalışmadığı için alınan paraya kalıyor sanatçılar, albümler artık eskisi kadar kazandırmıyor konser verenler kazanıyor” diye konuştu. Çolakoğlu ayrıca önümüzdeki günlerde yakın dostu Tarkan’ın kızlarını ailece görmeye gideceklerine de söyleyip “Bebek tam ikisinin arası gibi ama daha çok gözler Tarkan gibi” yorumunda bulundu.

REÇETESİYLE ÇIKTI

Yaklaşık yarım saat içinde elindeki reçetesiyle kulak, burun, boğaz doktoruna kontrol olup çıkan şarkıcı Gülşen ise “Yoğun bir koşturmaca var ondan dolayı üşüttüm kontrole geldim hasta olmak gibi bir şansım olmuyor, muayene geldim” dedi. Gülşen için bu sırada kapıya çağırılan taksinin yol üzerinde bekleme yapması Teşvikeye Caddesi’nde diğer sürücülerin tepkisine neden olurken ünlü şarkıcının reçetesindeki uzun ilaç listesi dikkat çekti. Gülşen, “Yoğun bir koşturma var ya ondan dolayı üşüttüm kontrole geldim hasta olmak gibi bir şansım olmuyor, muayene geldik. Göreceğiz önümüzdeki günlerde konuştuk onlar burada değillerdi Ozan’la hep irtibat halindeler, ikisine de bekliyor” şeklinde konuştu.