Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ozan Güven’in yeni sevgilisi Ece Önen, eki eşi Türkan Derya’nın kopyası
Ozan Güven’in yeni sevgilisi Ece Önen, eki eşi Türkan Derya’nın kopyası
'Fi' dizisindeki performansıyla izleyenleri ekrana kitleyen Ozan Güven'in sevgilisinin eski eşi Türkan Derya'ya olan benzerliği dikkat çekti.
Magazin 3 Nisan 2017 - 11:13

Şu günlerde rol aldığı “Fi” dizisiyle gündemde olan Ozan Güven’in, geçen yıl Cem Yılmaz’ın Gizli Kalsın’da kutladığı doğum günü partisinde tanıştığı tasarımcı Ece Önen’le ilişkisi tam sürüyor.

Ünlü oyuncunun sevgilisiyle ilk görüntüsü Mustafa Sandal’ın evinde verdiği yemekte ortaya çıkmıştı. Çift, geçen cuma “Fi” dizisinin gecesine de beraber katıldı ve gecenin sonunda da soluğu Etiler’deki Saruhan Gusto’da aldı. Duymayan Kalmasın programında yer alan habere göre çıkışta ilk kez el ele objektiflere takılan ikiliden Ece Önen’in Ozan Güven’in eski eşi, ünlü yönetmen Türkan Derya’ya olan benzerliği dikkat çekti.

Şu günlerde iki kadının saç modeli bile aynı… Bu durum “Ozan Güven demek ki aynı tarz kadınlardan hoşlanıyor” yorumlarına neden oldu. Ozan Güven’in “İkinci Bahar” dizisi çekilirken aşk yaşadığı Türkan Derya ile biten evliliğinden Ali Ateş adında bir de oğlu var.