Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ozan Tufan bagajda kaçmak istedi
Ozan Tufan bagajda kaçmak istedi
Fenerbahçeli futbolcu Ozan Tufan, yeni sevgilisi ile Levent'teki Kiliza adlı mekandan çıkarken görüntü vermek istemeyince olan oldu.
Magazin 13 Nisan 2018 - 07:54

Bir süredir kadro dışı olan ve forma şansı bulamayan futbolcu, önceki gece yeni sevgilisi ile Levent’teki Kiliza adlı mekanda yemek yedi. Akşam saatlerinde kebapçıya gelen ikili, gece 02:00’da çıkış yapmak isteyince olanlar oldu. Geçtiğimiz ay nişanlandığı Senem Dişçi ile ayrılan Tufan, yeni sevgilisi ile görüntü vermek istemeyince tüm mekan görevlilerini seferber etti. Gece 01:00’da kapanan mekanı 1 saat daha açık tutan futbolcu, görüntü vermek istemeyince mutfak kapısından ayrıldı.

BAGAJA BİNİP KAÇMAK İSTEDİ!

Gazetecileri tüm çabalarına rağmen atlatamayan futbolcu, kendi aracını göndererek bir ağabeyinden yardım aldı. Çöp konteynırlarının yanına arabayı çektiren ve bagajını açık tutturan futbolcu, kaçış planını görenleri hayrete düşürdü. Bir türlü istediğini elde edemeyen Tufan, en sonunda arka kapıdan çıkarak hızlıca arabaya bindi. Mekan içinde sevgilisini bırakan ve muhabirlerin sorularını yanıtlamayan futbolcu, “İyi geceler” demekle yetindi. Hızlıca oradan uzaklaşan ve kaçış planının içinde olan bagaj kısmı, açık unutulunca ortaya ilginç görüntüler çıktı.

ozan-tufan-ic

SEVGİLİSİ TRAFİK TERÖRÜ ESTİRDİ

Bir süre sonra futbolcunun sevgilisi, mekan görevlileri eşliğinde çıkış yaptı. Bir anda flaşların patlaması ile sinirlenen kumral bayan, “Siz kimsiniz de beni çekiyorsunuz, ben kimim?” diyerek bağırdı. Gazetecilerden ‘Ozan Tufan ile yemek yediniz’ sözlerini duyan isimsiz bayan, aracına bindiği gibi gaza yülendi. Kaldırımda park halinde olan aracını kontrolsüz bir şekilde yola indiren ve vale kulübesine çarpan kumral güzel, bir gazeteciyi neredeyse eziyordu.

Son güncelleme: 09:32 - 13.04.2018