Özay Bakır kimdir? Seren Serengil’den ayrılan Bakır’ın mesleği ne? Kaç yaşında?

Türkiye'nin magazinde en çok konuşulan konularından biri de Özay Bakır ve Seren Serengil'in ayrılma haberiydi. Ayrılık haberinden hemen sonra Özay Bakır kimdir? sorusu da gündeme geldi. İşte Özay Bakır hakkında merak edilenler...

Özay Bakır kimdir? Seren Serengil’den ayrılan Bakır’ın mesleği ne? Kaç yaşında?

Seren Serengil’in sosyal medya hesabı üzerinden Özay Bakır’la ayrıldığını açıklaması üzerine Özay Bakır kimdir? sorusu da gündeme geldi. Özay Bakır’ın mesleği ne? Ne iş yapıyor ve kaç yaşında sorularının cevabını haberimizde bulabilirsiniz.

Özay Bakır, ünlü sanatçı Seren Serengil ile yaşadığı aşkla Türkiye’nin tandığı bir isim oldu. Seren Serengil’in sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla Özay Bakır’dan ayrıldığını duyurması üzerine, Özay Bakır hakkında çeşitli iddiar gündeme geldi. Bu sırada en çok merak edilen de Özay Bakır kimdir? Ne iş yapar? kaç yaşındadır? gibi soruların cevapları oldu.

ozaybakiric

ÖZAY BAKIR KİMDİR?

Özay Bakır, 3 Haziran 1980 tarihin de doğdu. Çeşitli mekanlarda sahne alan genç şarkıcı, 2013 yılında yapmış olduğu kalp isimli single ile müzik piyasasına giriş yaptı. Son olarak “toz duman” isimli bir albüm çıkaran Özay Bakır, 1971 doğumlu sevgilisi Seren Serengil kadar olmasa da sosyal medyayı kullanıyor.

İŞTE SEREN SERENGİL'İN AYRILIK PAYLAŞIMI

“KENDİSİNE MUTLULUKLAR DİLERİM”

Seren Serengil: “Kulağıma gelen bir takım söylentiler yüzünden, aslı astarı olup olmadığını araştırma gereğini dahi hissetmediğim buna mahal veren erkek arkadaşım Özay Bakır ile yollarımı ayırma kararı aldım. Güvenimin sarsıldığı bu ilişkinin bitmesi her ikimiz içinde hayırlısı olandır. Kendisine bundan sonraki yaşamında mutluluklar dilerim.”