Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Özay Bakır kimdir, kaç yaşında? Seren Serengil sevgilisi Özay Bakır’dan ayrıldığını açıkladı!
Özay Bakır kimdir, kaç yaşında? Seren Serengil sevgilisi Özay Bakır’dan ayrıldığını açıkladı!
Duymayan Kalmasın programının sunucularından Seren Serengil, sevgilisi Özay Bakırdan ayrıldı. Serengil Serengil’in sevgilisi 'Özay Bakır'dan ayrıldığını sosyal medya üzerinden açıklamıştı. Peki Özay Bakır kimdir, kaç yaşında?’ İşte Özay Bakır'la ilgili merak edilen her şey.
Magazin 9 Kasım 2017 - 12:08

Seren Serengil'in sevgilisi Özay Bakır kimdir? sorusu şu aralar gündeme. Sevgilisinden ayrıldığını sosyal medya hesabından duyurduktan sonra Özay Bakır kimdir? soruları da Google üzerinden araştırılmaya başlamıştı. İşte Özay Bakır ile ilgili merak edilenler.

ÖZAY BAKIR KİMDİR? KAÇ YAŞINDA?

Son günlerde Derya Şensoy ile çekildiği video ve Seren Serengil ile yaşadığı aşk ile gündeme gelen Özay Bakır, 3 Haziran 1980 tarihin de doğdu. Çeşitli mekanlarda sahne alan genç şarkıcı, 2013 yılında yapmış olduğu kalp isimli single ile müzik piyasasına giriş yaptı. Son olarak “toz duman” isimli bir albüm çıkaran Özay Bakır, 1971 doğumlu sevgilisi Seren Serengil kadar olmasa da sosyal medyayı kullanıyor.

İŞTE SEREN SERENGİL’İN AYRILIK PAYLAŞIMI

“KENDİSİNE MUTLULUKLAR DİLERİM”

Seren Serengil: “Kulağıma gelen bir takım söylentiler yüzünden, aslı astarı olup olmadığını araştırma gereğini dahi hissetmediğim buna mahal veren erkek arkadaşım Özay Bakır ile yollarımı ayırma kararı aldım. Güvenimin sarsıldığı bu ilişkinin bitmesi her ikimiz içinde hayırlısı olandır. Kendisine bundan sonraki yaşamında mutluluklar dilerim.”

Son güncelleme: 07:49 - 04.12.2017