Sözcü Plus Giriş

Özay Bakır kimdir? Seren Serengil’in sevgilisi Özay Bakır kaç yaşında ve nereli…

Seren Serengil'in sevgilisi Özay Bakır tarafından sık sık merak ediliyor. Özay Bakır hakkındaki detaylar araştırılırken, basında Seren Serengil'in sevgilisi Özay Bakır ile ilgili bilgi bulunmuyor.

Güncellenme: 12:20, 29/11/2017
Özay Bakır kimdir? Seren Serengil’in sevgilisi Özay Bakır kaç yaşında ve nereli…

Özay Bakır kimdir? Çeşitli konularla gündeme gelen Serengil Serengil'in sevgilisi ‘Özay Bakır kimdir, kaç yaşında?' soruları merak ediliyor.

ÖZAY BAKIR HAKKINDA DETAYLAR, ÖZAY BAKIR KİMDİR?

Son günlerde Derya Şensoy ile çekildiği video ve Seren Serengil ile yaşadığı aşk ile gündeme gelen Özay Bakır, 3 Haziran 1980 tarihin de doğdu. Çeşitli mekanlarda sahne alan genç şarkıcı, 2013 yılında yapmış olduğu kalp isimli single ile müzik piyasasına giriş yaptı. Son olarak “toz duman” isimli bir albüm çıkaran Özay Bakır, 1971 doğumlu sevgilisi Seren Serengil kadar olmasa da sosyal medyayı kullanıyor.

SEREN SERENGİL VE ÖZAY BAKIR EVLENECEK Mİ?

Habercilerin sorularını yanıtlayan Seren Serengil, Hande Yener ve Demet Akalın arasındaki polemikleri değerlendirdi. “Demet başarılı işler yapıyor ve aile oldu. O yüzden Demet'i destekliyorum. Hande sürekli laf söylüyor, her konuşmasında Demet Akalın var” dedi. AVM içinde taktığı gözlüğüyle dikkat çeken Seren Serengil, “Bence bütün ünlülerin gözlük takmaya hakkı var. Gece, kapalı ortamlarda, AVM'lerde gözlük takmak zorundayız. Çünkü insanlarla olan göz temasından kaçınmak hakkımız diye düşünüyorum” şeklinde konuştu. Sevgilisi Özay Bakır'la henüz evlilik düşünmediklerini dile getiren Seren Serengil şu sözlerle konuşmasını noktaladı. “Evlenme teklifi aldım ama zaten aynı evde yaşıyorum. Yani bir farkı olmayacak. Annemden de onayı aldım. Ama şu an için yoğun programından dolayı daha sonra daha öte bir tarihte düşünüyorum. Ama çocuk konusunda hayal etmek istemiyorum. Daha önce hayal ettim ama sonrasında üzüldüm, kısmetse olur”

İlginizi ÇekebilirSeren Serengil hamile mi? İlk kez açıkladıSeren Serengil hamile mi? İlk kez açıkladı