Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Özay Bakır’dan Seren Serengil ayrılığına dair açıklama
Özay Bakır’dan Seren Serengil ayrılığına dair açıklama
Şarkıcı Seren Serengil ile ilişkisi sürpriz bir şekilde biten şarkıcı Özay Bakır sosyal medya hesabından ayrılık açıklamasında bulundu.
Magazin 5 Aralık 2017 - 10:58

Geride bıraktığımız yaz başlayan aşkları sürpriz bir şekilde sona eren şarkıcı Seren Serengil ve şarkıcı Özay Bakır şimdilerde magazin camiasında en çok konuşulan çiftlerden. Nedeni hakkında herhangi bir açıklama yapmadan ilişkisini bitirdiğini sosyal medya hesabından duyuran Seren Serengil’in ardından sessizliğini bozan Özay Bakır, yine sosyal medya hesabından ayrılığa dair şu açıklamayı yaptı: “Kol kırıldıysa yen içinde kalacak. Benim kendime yakıştırdığım budur. Şükür ki hayatımda hiç bir zaman birileri tarafından affedilmeyi gerektirecek kirli bir hata yapmadım. Vicdanım bir bebeğin gülüşü kadar tertemiz. Katlanmayacağım mesnetsiz ve tıynetsiz iftiralar olmadıkça duruşumu koruyacağım… Mesleğim gereği göze aldığımın dışında, özel hayatımdan kaynaklanabilecek içeriği boş ün, şan, şöhret gibi zırvalardan elimden geldiğince uzak durdum. Bugün de reddediyorum. Sadece bu durumdan ötürü beni takip ediyor olan hanımefendilerden ve beyefendilerden takibi bırakmalarını rica ediyorum. Benim ruhum bu camianın iftira çarklarına ve dedikodu çemberine ait değil.”

ozay-bakir-1ozay-bakir-2