Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Özcan Deniz ile Feyza Aktan evlendi! İşte yeni çiftin nikahtaki fotoğrafları
Özcan Deniz ile Feyza Aktan evlendi! İşte yeni çiftin nikahtaki fotoğrafları
Özcan Deniz hamile olan eşi Feyza Aktan ile evlendi. Doğacak çocuklarının isminin Kuzey olacağını dahi açıklayan ikili Zekeriyaköy'deki evlerinde sade bir törenle nikah kıydı. Özcan Deniz ve Feyza Aktan'ın nikah günü siyah rengi tercih ettikleri ve 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde evlendikleri biliniyor...
Emre ÇEVİK
Magazin 15 Mart 2018 - 22:06

8 Mart Dünya Kadınlar Günün’de evlendikleri söylenen çift dün akşam aile arasında yapılan törenle dünya evine girdi. Özcan Deniz nikahta takım elbiseyle katılırken eşi Feyza Aktan siyah bir elbise giymeyi tercih etti. Sade bir törenle hayatlarını birleştiren çiftin mutlulukları gözlerinden okunuyordu…

od

BALKON KONUŞMASI YAPTI

İkili basın mensuplarının dışarıda beklediklerini öğrenince evlerinin terasından el sallayarak selam verdi. Tebrikleri kabul eden çift röportaj sorularını nazikçe geri çevirdi. Balkona eşiyle el ele le çıkan Deniz, tebrikleri de 200 metre uzaktan kabul etti.

 

oddddd

TERZİYİ AYAĞINA GÖTÜRDÜ

Geçtiğimiz gün İstinye Park’ta görüntülenen Özcan Deniz'in neden orada olduğu da anlaşıldı. Eşini dışarıda görüntülenmesini istemeyen Deniz, İstinye Parkt’an alışveriş yaparak terziyi eşinin yanına götürdüğü öğrenildi. Deniz nikahta siyah takım tercih ederken Aktan da siyah elbiseyi tercih etti.

odd
Son güncelleme: 09:32 - 16.03.2018