Özcan Deniz ve Feyza Aktan’ın velayet davasında tanıklar dinlendi

Şarkıcı Özcan Deniz ile Feyza Aktan iki yıl önce boşanmalarına rağmen mahkeme koridorlarında sık sık karşılaşmaya devam ediyor. İkili bugün de çocuklarını alabilmek için Özcan Deniz'in açtığı velayet davasında karşı karşıya geldi.

Şarkıcı Özcan Deniz, Feyza Aktan ile 2018 yılında nikâh masasına oturmuş, 2019 yılında da “evlilik birliğinin temelinden sarsılması” nedeniyle boşanmıştı. Özcan Deniz, eski eşinin çocuğuna gereken özeni göstermediğini ve ilgisiz davrandığını öne sürmüş ve oğullarının velayetini istemişti.

Velayet davasının dördüncü celsesi bugün görüldü. Özcan Deniz ve Feyza Aktan mahkeme salonunda yüz yüze geldi.

Feyza Aktan, fiziksel ve psikolojik şiddete maruz kaldığı iddiasıyla Özcan Deniz hakkında, “zincirleme şekilde kasten yaralama”, “kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma”, “hakaret” ve “tehdit” suçlarından, ağabeyi Ercan Deniz hakkında da, “konut dokunulmazlığının ihlali”, “zincirleme şekilde yaralama”, “tehdit”, “hakaret” ve “devletin kurum ve organlarını aşağılama” suçlarından şikayetçi olmuştu.

Özcan Deniz hakkında eski eşi Feyza Aktan’ı dövdüğü iddiasıyla “yaralama” suçundan 6 aydan 1 yıl 6 aya kadar hapis cezası istemiyle dava açmıştı.

VELAYET DAVASI EKLENDİ

Darp iddiası devam ederken Özcan Deniz’in açtığı velayet davası patlak vermişti.

Davanın dördüncü celsesi bugün İstanbul Aile Mahkemesi’nde görüldü. Özcan Deniz’e ağabeyi Ercan Deniz, kız kardeşi Sibel Semerci eşlik etti. Feyza Aktan duruşmaya avukatıyla katıldı.

Davada tanık olarak Aktan’ın annesi ve sitede çalışan elektrik teknikeri dinlendi.

Duruşma çıkışında Feyza Aktan yayın yasağı nedeniyle açıklama yapmayı reddetti. Aktan’ın avukatı, “Tanıklarımız dinlendi. Bir sonra ki celse karar verilecek” dedi. Özcan Deniz, soruları yanıtsız bıraktı.

“KİMSENİN KREDİ KARTI DEĞİLSİN”

Duruşmanın ardından Özcan Deniz, Instagram hesabından çok konuşulacak bir paylaşım yaptı:

“Sen evlatsın… Kişilik hakları olan bir bireysin. Kimsenin şöhret basamağı, deney tahtası, hırs ve çıkar kapısı ve en önemlisi ‘kredi kartı’ değilsin. Senin küçük bedeninin arkasına sığınıp bunları yapan herkes, kimliği ne olursa olsun bize akıttıkları her damla gözyaşımızın hesabını yargı karşısında verecekler canım oğlum. Bastığın toprağa, aldığın her nefese kurban olacak güçlü bir baban var senin…”

'Erkek mi görmek istiyorsun' deyip... İlginizi Çekebilir 'Erkek mi görmek istiyorsun' deyip... Özcan Deniz'den İranlı modacıya ilan-ı aşk İlginizi Çekebilir Özcan Deniz'den İranlı modacıya ilan-ı aşk Yeliz: Özcan Deniz ile büyük aşk yaşadık İlginizi Çekebilir Yeliz: Özcan Deniz ile büyük aşk yaşadık

 

Loading...