Özcan Deniz ve Meryem Uzerli’den gerilim ve gizem dolu bir kare

Özcan Deniz, sosyal medya hesabından Meryem Uzerli ile kafa kafaya çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı ve takipçilerini heyecanlandırdı.

Özcan Deniz ve Meryem Uzerli’den gerilim ve gizem dolu bir kare

Geride bıraktığımız yılın kasım ayında okuma provalarında çekilmiş fotoğraflar magazin servislerine geçilmiş ve Özcan Deniz’in kadrosunda Meryem Uzerli ve Aslı Enver’le birlikte oynayacağı Öteki Taraf adlı filmin çekimlerine başlanacağı söylenmişti. Haberin üzerinden dört ay geçtikten sonra müjdeli haber Özcan Deniz’den geldi. Filmde birlikte rol aldığı Meryem Uzerli ile birlikte kafa kafaya verdiği bir pozu paylaşan Deniz, bu karenin altına şu satırları düştü:

meryem-uzerli-ic
‘Öteki Taraf, Çalışmaktan yorgun düştüğüm bir andan uykulu gözlerle bir selfie sizlere… Bu kadrodan gerilim, gizem filmi izlemek sizi çok şaşırtacak ve de heyecanlıyız bunun için. Biraz daha sabır. Önümüzdeki kışa filmi yetiştirmeye çalışıyorum. E malum, ben yaptığım filmlerle stüdyoda uzun uzun uğraşan biriyim. Asla seyircimize kazık atmam. Önce ben seveyim son siz. Zor bir film oldu ama buna değdi. Meryem Uzerli ve Aslı Enver ile çalışmak, onları ve kendimi sizlere bambaşka bir hikayede ve karakterlerde göstermeyi istemek olağanüstü bir heyecan yarattı bende. O gün gelse de hep beraber oturup izlesek artık”

Meryem Uzerli, Suudi Arabistan'da yasağı deldi, kırbaçlanabilir! İlginizi Çekebilir Meryem Uzerli, Suudi Arabistan'da yasağı deldi, kırbaçlanabilir!
Meryem Uzerli, kızı Lara ile ütü yaptı İlginizi Çekebilir Meryem Uzerli, kızı Lara ile ütü yaptı