Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Özer Arkun kimdir? Özer Arkun aslen nerelidir, kaç yaşındadır?
Özer Arkun kimdir? Özer Arkun aslen nerelidir, kaç yaşındadır?
Rubato grubu solisti Özer Arkun, evlenmek üzere olduğu kız arkadaşına uyguladığı şiddet iddiaları sebebiyle gündeme geldi. İnternet kullanıcıları, ‘Özer Arkun kimdir’ sorusunun cevabını arıyor. İşte Rubato Özer Arkun’un hayatı ve müzik kariyeri…
Magazin 9 Temmuz 2020 - 14:16

Rubato adlı müzik gurubunun kurucusu ve solisti olan Özer Arkan, sevgilisine uyguladığı şiddetle gündeme geldi. İşte Özer Arkan'ın merak edilen hayatı…

ÖZER ARKAN KİMDİR?

Özer Arkun 1973 yılında İstanbul Üsküdar'da dünyaya geldi.  Henüz 8 yaşında iken keman çalmaya başladı. 11 yaşına geldiğinde ise konservatuvarda viyolonsel ile tanıştı, ilerleyen yıllarda ise saz konusunda ustalaştı. İTÜ Devlet Konservatuarı Çalgı Eğitim Bölümü mezun olan Özer Arkun, 2010 yılında ilk solo albümü Cello & Me ile başlayan albüm serüvenini Rubato isimli grubu ile devam ettirmektedir.

Rubato grubu sanatçılarından. Solo vokal ve çelloda Özer Arkun, ud, cümbüş, gitar ve solo vokalde Fatih Ahıskalı, klarnet ve soprano saksafonda Göksun Çavdar ve bas gitarda Eralp Görgün’ün yer aldığı grup birlikte yıllarca Sezen Aksu’yla çalıştı.