Sözcü Plus Giriş

Özge Borak: Çok mutluydum çünkü abim sünnet olacaktı!

Oyuncu Özge Borak, eski yıllara ait paylaşımların yapıldığı perşembe gününü boş geçmedi ve ağabeyiyle ilgili bir anısına ait fotoğraf paylaştı.

null
Güncellenme: 11:16, 26/11/2017
Özge Borak: Çok mutluydum çünkü abim sünnet olacaktı!

Ağabeyinin sünnet olacağı gün henüz küçücük bir çocukken çekilmiş bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan oyuncu Özge Borak, son derece üzüntülü göründüğü bu kareyle ilgili olarak dikkat çekici detaylar paylaştı. İşte Özge Borak’ın hayatının unutulmaz günlerden birine ait anıları…

ozge-borak-ic

“O gün çok üzgündüm… Kendimi prenses sanıyordum ve gün içinde kıyafetimin gülü düşmüştü, bulamadım. “Gülüm gitti, gülüm gittiiii” diye ağladım. Ama bir yandan da ah ne mutluydum. Çünkü abim sünnet olacaktı ve canı acıyacaktı he heee Ben de gayet sakin oturdum, bekledim. O korktukça ben kih kih dedim kenardan. O zamanlar kim kimin canını yakarsa tabii. Ama şimdi başka. Hani demiştim ya “abim var benim, beni üzmeyin, döver” diye; hah işte ama bir de ben varım. Onun canını sıkanın vay haline. Karşısında beni bulur, ki hiç tavsiye etmem. Söyleyeyim de. Ve de bu fotoğrafa bayılıyorum. Çocukluk işte. Ah canım.”

Yayınlanma Tarihi:14:28,