Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Özge Borak: Öyledir, önce aile gelir
Özge Borak: Öyledir, önce aile gelir
Oyuncu Özge Borak, yılbaşı öncesi verdiği aile yemeği sırasında çekilmiş fotoğraflarını sosyal medya hesabından ailenin önemini gösteren satırlarla paylaştı.
Magazin 30 Aralık 2018 - 10:11

Borak, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla ailesiyle birlikte ne kadar mutlu olduğunu gösterirken, bu özel gün için yazdığı satırlarla dikkat çekti. İşte Özge Borak’ın o satırları: “Öyledir, önce aile gelir. Yani önceliği işi, kendi, hobisi, bobisi olan da vardır. Onlar da iyidir, çok güzeldir, gereklidir. Ama önceliği ailesi olanlar beni anlar.

ozge-ee

Önce sağlık ve aile, gerisini hallederiz bir şekilde.. Dedim ki; madem yeni yıla girerken eksiklerimiz olacak, o zaman kurayım bir sofra, toplaşalım, erken yeni yıl kutlaması yapalım maaile. Hal böyle olunca, halin fotoğrafı da o an kadar güzel oldu. Size de ailem dediklerinizle güzel günler olsun.. Bu öz akrabanız olur, kardeşim dediğiniz dostunuz olur, beraber büyüdüğünüz kediniz, köpeğiniz olur, farketmez. Öyledir işte, önce aile gelir.”

ozge-borak-ic-2