Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Özge Borak podyumda hüsrana uğradı
Özge Borak podyumda hüsrana uğradı
Komedyen Ata Demirer'in eski eşi Özge Borak, şu sıralar bir televizyon kanalında yayınlanan programda sunuculuk yapıyor. 37 yaşındaki oyuncu Özge Borak, dün akşam manken olarak katıldığı bir defilede hüsran yaşadı. Borak'ın o anları beden diline yansıdı.
Magazin 12 Nisan 2019 - 10:29

Ömercan ALTAY – SÖZCÜ

Televizyon ekranlarından tanıdığımız oyuncu Özge Borak, dün akşam Ortaköy’de gerçekleşen modacı Cihan Nacar'ın defilesinde manken olarak podyumdaki yerini aldı. Defilenin sonunda modacı Nacar, baş manken Özge Ulusoy'un elini tutarak izleyicileri selamlamaya gittiği anlarda Özge Borak'ın objektiflere yansıyan surat ifadesi dikkat çekti. Sadece Özge Ulusoy'un elini tutan modacı Nacar’ın hareketi karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Özge Borak'ın yaşadığı hüsran suratına an be an yansıdı. Podyumda istediği ilgiyi göremeyen Özge Borak, manken Ulusoy’un arkasından yürümekle yetindi.Yaşanan olayı toparlamaya çalışan Borak’ın  beden diline yansıyan şaşkınlığı an be an kameralar tarafından görüntülendi.

Video – Hale Ceylan Barlas

Son güncelleme: 10:26 - 13.04.2019