Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Özge Özpirinçci de Fi’de çok cesur!
Özge Özpirinçci de Fi’de çok cesur!
Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür ve Ozan Güven'in cesur sahneleriyle çok konuşulan yeni dizi Fi'ye konuk oyuncu olarak katılan Özge Özpirinçci de alışık olduğumuzdan daha seksi bir karakterle karşımıza çıkıyor.
Burcu ÖZEN
Magazin 6 Nisan 2017 - 09:26

Akilah Azra Kohen’in çok satan Fi Çi Pi kitap üçlemesinden uyarlanan Fi, son zamanların gerek oyuncu kadrosu, gerek sevişme sahneleriyle en çok konuşulan dizisi…

 

SERENAY VE OZAN’DAN SONRA ÖZGE DE ÇOK CESUR!

ozgeic

Başrollerini Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Ozan Güven, Berrak Tüzünataç ve Tülay Günal'ın paylaştığı dizinin ilk 5 bölümüne Özge Özpirinçci konuk olacak. 2. bölümde tanınmış bir oyuncu olan Sıla karakteriyle diziye giren Özpirinçci ilk kez bu kadar cesur! Sempatik oyuncunun sahnesi başrol oyuncusu Can Manay(Ozan Güven) ile sevişirken başlıyor.

Genellikle eğlenceli rollerde sempatik bir kadın karakter olarak karşımıza çıkan Özpirinçci, Fi de tüm seksiliğiyle izleyenlerle buluştu.

Son güncelleme: 10:56 - 06.04.2017