Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Özge Özpirinçci sevgilisi Burak’la bir kare paylaştı
Özge Özpirinçci sevgilisi Burak’la bir kare paylaştı
2014 yılından beri oyuncu Burak Yamantürk'le birlikte olan Özge Özpirinçci sosyal medya hesabından sevgilisiyle çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı.
Magazin 27 Aralık 2017 - 15:12

Yamantürk’le evlilik yolunda ilerleyen bir beraberlik sürdüren oyuncu Özge Özpirinçci, sevgilisinin doğum gününü kutladığı gece sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunmak istedi. Ancak bunu yapmak isterken ortaya çıkan manzara genç oyuncunun kafasındaki pozu vermesini engelledi. Esprili kişiliğiyle dikkat çeken Özpirinçci bu karenin hikayesini hesabından şu satırlarla paylaştı: “Ruhunun yarısının doğum günüdür ve “O” senin filminin şehir dışı gösterimleri için yanındadır. Güzel bir günün ardından fotoğraf çektirmek istersin çünkü fark edersin ki eski fotoğrafların sosyal medyada paylaşılmayacak kadar “enteresandır”… Hadi bir fotoğraf çekelim azıcık eli yüzü düzgün olsun dersin tam o sırada kendi annen arar “ruhunun yarısının” doğum gününü kutlamak için. İyi ki yollarımız kesişti Burak Yamantürk, iyi ki sevdik birbirimizi! İyi ki varsın! Sağlık, mutluluk, huzur, başarı, dans, sanat, güzel yemek, bol seyahat ve eğlence dolu yılların olsun! Sana hastayım… (Suratının gözükmediği fotoğrafı paylaşıp doğum gününü kutluyorum ama çok da şey yapmamak lazım ya…)

ozge-ozpirinci-ic