Sözcü Plus Giriş

Özge Ulusoy podyumu büyüledi

Ünlü mankenler Denizli'de, finale kalan giysileri tanıttı

null
Güncellenme: 11:47, 18/02/2017
Özge Ulusoy podyumu büyüledi

Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) tarafından bu yıl 5’incisi düzenlenen Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması’nda finale kalan 10 tasarımcının ürünleri ünlü mankenler Özge Ulusoy, Şebnem Schaefer, Irmak Atuk ve Ebru Özdemir tarafından tanıtıldı.

denizli3

Colossae Otel’de düzenlenen Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması’nın final defilesine; AKP Denizli Milletvekili Şahin Tin, CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanvekili ve DENİB Başkanı Süleyman Kocasert, oda ve borsa başkanları ile çok sayıda davetli katıldı.

denizli2

Yarışmada finale kalan 10 tasarımcının ev ve plaj giyimi üzerine tasarladıkları ürünler ünlü mankenler Özge Ulusoy, Şebnem Schaefer, Irmak Atuk, Ebru Özdemir tarafından podyumda sergilendi. Manken Şebnem Schaefer, maviye boyattığı yeni saçlarıyla podyumda dikkat çekti. İlk kez podyuma çıkarak mankenlik yapan şarkıcı Cem Belevi ise profesyonel mankenleri aratmadı.

denizli4

Defile sonrası jüri tarafından yapılan değerlendirmede Necla Candan Tulga ‘Münhani’ isimli kreasyonuyla birinci, Emre Pakel ‘Spirit of Anatolia’ isimli kreasyonuyla ikinci, Ayfer Öztürk ‘Hodan’ isimli kreasyonuyla üçüncü, Hatice Kübra Çiçek ise ‘Giz’ isimli kreasyonuyla jüri özel ödülüne layık görüldü.

denizli5

Dereceye giren tasarımcılara birinciye 10 bin, ikinciye 7 bin, üçüncüye 5 bin ve özel ödüle ise 3 bin lira para ödülleri protokol üyeleri tarafından verildi. Defilenin sonunda şarkıcı Cem Belevi mini bir konser verdi.