Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Özge Ulusoy ‘sihirli güçler’ini açıkladı
Özge Ulusoy ‘sihirli güçler’ini açıkladı
Model ve sunucu Özge Ulusoy, Instagram hesabı üzerinden takipçilerinin kendisine sorular sormasını istedi. Ulusoy, 'Gizli güçleriniz mi var?' şeklindeki soruyu da yanıtsız bırakmadı.
Magazin 4 Aralık 2019 - 09:35

Zaman zaman aşk hayatıyla gündeme gelse de genellikle yoğun bir iş temposu içerisinde koşturan Özge Ulusoy, tüm bu koşturmaları arasında takipçileriyle etkileşimde kalmak adına sosyal medya paylaşımlarını da eksik etmiyor.

“GİZLİ GÜÇLERİNİZ Mİ VAR?”

Ulusoy, geçtiğimiz gün Instagram hesabı üzerinden takipçilerinden kendisine sorular yöneltmesini istedi ve içinden seçtiği birkaçını büyük bir samimiyetle yanıtladı. Güzel ismin yanıtladığı sorular arasında belki de en ilginçlerinden biri: “Televizyon programı, mankenlik, spor, bakım her şeye nasıl yetişiyorsunuz? Gizli güçleriniz mi var?” şeklindeki soru oldu. Ulusoy bu soruya şu yanıtı verdi:

“Zamanımı iyi değerlendiriyorum, planlı ve disiplinli yaşıyorum. Sağlığıma özen gösteriyorum, boş vakitlerini sevdiklerimle veya belgeseller dizilerim ve meditasyonla geçiriyorum. Bol spor ve seyahat yapıyorum. Sürekli şükrediyorum… işte sihirli güçlerim bunlar”