Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Özlem Yıldız ve Hande Acar bronz tenleriyle ilgili yorumları yanıtladı
Özlem Yıldız ve Hande Acar bronz tenleriyle ilgili yorumları yanıtladı
Tatil dönemlerini iyi değerlendiren ve zamanlarının büyük bir çoğunluğunu güneş altında geçiren Özlem Yıldız ve Hande Acar bronz ötesi tenleriyle son günlerde magazin camiasının tartıştığı isimler haline geldi.
Magazin 30 Temmuz 2017 - 14:40

Her ne kadar doktorlar güneş altında fazlaca kalmanın zararlarından bahsetse de bu konuşulanlar Özlem Yıldız ve Hande Acar için görünen o ki pek de bağlayıcı olmuyor. Yaz boyunca yakaladıkları bronz tenleriyle objektif karşısına geçen ve sosyal medya hesaplarından paylaşımda bulunan ikilinin fotoğrafları takipçileri tarafından hakarete varan bir dille aşırı bir şekilde eleştirildi. İkilinin aşırı bronz ciltlerine takipçileri “Maymuna benzemişsin”, ” Çok iğrenç görünüyorsun”şeklinde ağır hakaretlerde bulundu. Bu hakaretlere çok sinirlenen Özlem Yıldız ” O zaman yaşasın karalık” diye cevap verirken Hande Acar ise ” Çok alemsiniz! Yanıklık bir haftaya açılır ama gerizekalılık bir ömür sürer ” yazdı.