Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Pamela Anderson’dan Me Too hareketi ile ilgili ilginç açıklama
Pamela Anderson’dan Me Too hareketi ile ilgili ilginç açıklama
Ünlü oyuncu Pamela Anderson son zamanların en büyük hareketi Me Too ile ilgili 'Bana aşırı geliyor. Üzgünüm, bunu söylediğim için öldürülebilirim' dedi...
Magazin 8 Kasım 2018 - 14:28

Yayınlandığı dönem izlenme rekorları kıran ve 1990’lı yıllara damgasını vuran Sahil Güvenlik dizisinin başrol oyuncularından Pamela Anderson, geçtiğimiz gün katıldığı bir programda yaptığı açıklamalarla tepkileri üzerine çekti.
pamela-anderson2Hollywood'daki taciz olaylarının konuşulması için başlatılan #MeToo hareketini aşırı bulduğunu söyleyen 51 yaşındaki Anderson, “Bence feminizm çok ileri gidiyor olabilir. Ben bir feministim ama bence üçüncü dalga feminizm bunaltıcı. Bana göre erkekleri felce uğratıyor” dedi.
pamela-anderson3Tacizlere karşı başlatılan hareketi fazla aşırı bulduğunu belirten oyuncu “Üzgünüm, bunu söylediğim için öldürülebilirim” şeklinde konuştu. Anderson, açıklamalarına devam etti: “Annem bana şunu öğretti: Bir yabancıyla otele gitme. Eğer biri kapıyı bornozla açıyorsa ve bu bir iş görüşmesiyse, belki de bir başkasıyla birlikte katılmalıyım. Bence bu tarz şeyler sadece sağduyuyla alakalı. Ya da içeri gir ve işi al.”

Son güncelleme: 14:31 - 08.11.2018