Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Para aldı provoke etti
Para aldı provoke etti
Zuhal Topal’ın izdivaç programındaki skandalın nedeni belli oldu
Magazin 1 Nisan 2016 - 02:12

Sunuculuğunu Zuhal Topal'ın üstlendiği evlilik programında şubat ayında protesto yaparak dikkat çeken damat adayı, bu protestosu için rakip programın sunucusu Seda Sayan'ın sevgilisi Erkan Çelik'ten para aldığını itiraf etti.

‘ŞEHİTLERE SAYGISIZLIK ETTİNİZ' DEDİ

GEÇEN şubat ayında damat adayı Zekeriya Atak canlı yayında şehit protestosu yapmıştı. Atak, bir gelin adayına “Sizi eleştirmek istiyorum. Perşembe günü gelen adaya ‘Sen askerliğini yaptın mı?' dediniz. O akşam saatlerinde Türkiye şehit verdi ve siz burada oynadınız” demişti. Bunun üzerine Zuhal Topal şehitlere saygısızlık yapıldığı iddiasına gözyaşları içinde tepki göstermiş, stüdyoda gergin anlar yaşanmıştı.

Damat adayı Zekeriya Atak, çektiği videonun mahkemede delil olarak kullanılmasını istediğini söyledi.

‘GİT ORTALIĞI KARIŞTIR' DEMİŞ

İŞTE o aday Zekeriya Atak önceki akşam YouTube'a yüklenen bir video ile protestoyu Seda Sayan'ın sevgilisi Erkan Çelik'in planladığını iddia etti. Atak, videoda Topal'ın programına çıkıp ortalığı karıştırması için Seda Sayan'ın sevgilisi Erkan Çelik'ten para aldığını söyledi. Damat adayı, Çelik'in “Ortalığı karıştır, bizim reytingimiz artsın, onlarınki düşsün” diyerek banka hesabına başka birinin adıyla 4 bin 350 TL yatırdığını öne sürdü.

Damat adayı, videosunda canlı yayındaki şehit protestosunun organize bir çalışma olduğunu öne sürerek Seda Sayan'ın sevgilisi Erkan Çelik'ten para aldığını iddia etti.

Sayan ve Topal'ın farklı kanallarda yayınlanan izdivaç programları reyting rekabeti yaşıyor.