‘Paramparça’daki performansına övgü yağdı

Şükran Ovalı’ya, sosyal medyadan da övgü ve tebrik mesajları yağdı.

‘Paramparça’daki performansına övgü yağdı

Yapımcılığını, Endemol Shine Türkiye'nin üstlendiği, iki sezondur Pazartesi akşamları zirvede yer alan ‘Paramparça' dizisinin güçlü oyuncu kadrosuna, önceki akşam (22 Şubat) ekrana gelen 54. bölümünden itibaren ‘Psikiyatrist Ayşe' karakteriyle dahil olan başarılı oyuncu Şükran Ovalı'ya, sosyal medyadan da övgü ve tebrik mesajları yağdı.

Şükran Ovalı Foto: Bülten

CİHAN'LA YOLLARI KESİŞTİ
Şükran Ovalı, ‘Paramparça'ya; İstanbul Tıp Fakültesi mezunu, Amerika'da uzmanlık eğitimi almış, kısa bir süre önce Türkiye'ye dönmüş, kick boks yapan, genç ve başarılı ‘Psikiyatrist Ayşe' karakteri ile dahil oldu. Ayşe'nin uzmanlık alanı çocuklar ve ergenler olmakla birlikte, yetişkin hastalara da bakıyor. Yalnız yaşayan, maddi sıkıntısı olmayan, entelektüel bir kadın. Cihan'ın sahibi olduğu otelde düzenlenecek psikiyatri seminerine gelen Ayşe ile Cihan'ın yolları, dün akşamki bölümde sürpriz şekilde kesişti.

Paramparça Foto: Bülten

PERFORMANSI İLE ALKIŞ ALDI
Şükran Ovalı'ya, başarılı performansımdan ötürü sosyal medyada ‘Paramparça' izleyicilerden övgü ve tebrik mesajları yağdı.

Şükran Ovalı Foto: Bülten

Paramparça'nın dün akşam yayınlanan 54. Bölümünün finalinde; Cihan, psikiyatrist Ayşe ile otelin deposunda kilitli kaldı. Aynı anlarda nikah salonunda Cihan'ı bekleyen Dilara ise, karşısında bir anda Harun'u görünce şoka girdi. ‘Paramparça'nın 54. bölümündeki bu anlar #aksilikbuya hashtag'iyle sosyal medyada da çok konuşuldu.

Loading...