Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Paris Hilton, Türk kahvaltısına hayran kaldı
Paris Hilton, Türk kahvaltısına hayran kaldı
Bir etkinliğe katılmak üzere Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne (KKTC) gelen Paris Hilton, kaldığı otelde odasına servis edilen Türk kahvaltısına hayran kaldı. Ünlü isim, kahvaltının videosunu sosyal medya hesabından yayınladı.
Magazin 6 Ağustos 2018 - 16:30

Dünyaca ünlü ABD’li model Paris Hilton, KKTC’deki özel bir otelde DJ kabinine geçti ve kendisini dinlemeye gelenlere keyifli saatler yaşattı. Yoğun ilginin yaşandığı gecede sevenleri, Hilton ile fotoğraf çektirmek için kuyruk oluşturdu. Etkinlik öncesi havai fişek gösterisi ile birlikte performansa başlayan Hilton, kısa bir konuşma yaparak tüm sevenlerini selamladı.

‘BALAYINA NEDEN OLMASIN?’

Bugün sabah saatlerinde otelden ayrılan Paris Hilton, kaldığı otelde odasına servis edilen Türk kahvaltısının videosunu çekerek İnstagram hesabında paylaştı. ‘Türk kahvaltısı zamanı’ ifadelerini kullanan Hilton, ilginç tepkileriyle beğenisini dile getirdi. Hilton, gazetecilerin, “Balayınızda da buraya gelmek ister misiniz?” sorusuna, “Neden olmasın” cevabını verdi.

Hilton’a işlemeli sandık, yüzük ve kolye hediye edildi.

İHA

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.