Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Parker filmi konusu oyuncuları… Parker filminde kimler oynuyor?
Parker filmi konusu oyuncuları… Parker filminde kimler oynuyor?
Parker konusuyla dikkat çeken aksiyon filmleri arasında yer alıyor. Parker özellikle televizyonda yayınlandığı dönemlerde konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Parker filminde kimler oynuyor? İşte konusu...
Magazin 19 Ocak 2019 - 14:56

Aksiyon dolu sahneleriyle dikkat çeken 2013 yapımı Parker filminin konusu ve oyuncuları birçok kişi tarafından merakla araştırılıyor. Başrollerinde dikkat çeken isimlerin yer aldığı film büyük bir soygunu konu alıyor.

PARKER FİLMİ KONUSU

Parker (Jason Statham) kişisel ahlak kuralları olan profesyonel bir hırsızdır. Bu kurallardan bazıları şunlardır: Hırsızlığın altından kalkamayacak insanlardan hiçbir şey çalma, hak etmeyen insanlara acı çektirme. Ancak son soygununda, ekibi onu aldatır ve parasını çalarak onu ölüme terk eder. Eski çalışma arkadaşlarının böyle bir şey yaptıklarına pişman olmasını sağlamak isteyen Parker onları zengin ve ünlülerin oyun alanı olan ve ekiptekilerin en büyük soygunu yapmayı planladıkları Palm Beach'e kadar takip eder. Zengin bir Teksaslı kılığına giren Parker yanına bilgili birini alır: Leslie (Jennifer Lopez). Leslie maddi sıkıntı yaşayan ama güzel, akıllı ve hırslı bir kadındır.

parker-image09

PARKER (2013) OYUNCULARI

Jason Statham Rolü : Parker

Jennifer Lopez Rolü : Leslie Rodgers

Michael Chiklis Rolü : Melander

Clifton Collins Jr. Rolü : Ross