Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Payitaht Abdülhamid 10. bölüm fragmanı izle: Mahmud Paşa’yı korku sardı
Payitaht Abdülhamid 10. bölüm fragmanı izle: Mahmud Paşa’yı korku sardı
Payitaht Abdülhamid 10. bölüm fragmanı yayınlandı. Payitaht Abdülhamid yeni bölüm yine izleyenleri ekran başına kilitleyecek.
Magazin 29 Nisan 2017 - 14:40

TRT’in ilk yayınlandığı günden itibaren büyük ses getiren dizisi Payitaht Abdülhamid’in 10. bölüm fragmanı yayınlandı. Payitaht Abdülhamid yeni bölümde Mahmud Paşa’nın etekleri tutuştu. Abdülhamid’e kumpas kuran Mahmud Paşa, ihanetinin ortaya çıkmasından korkarken bir yandan da Avrupa’ya kaçmanın planını yapıyor.

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Sultan Abdülhamid yine bir ihanet çemberinin tehdidi içinde. Şehzade Abdülkadir hakkında gelen silah jurnali üzerine, bir de Abdülkadir’in düşmana şifa olacak çiçeği almak üzere gelmesi, hainliğinin ihtimalini güçlendiriyor. Abdülhamid birçok ihanete şahitlik etmiş olsa da, oğlunun ihaneti karşısında zor bir sınavla yüzleşmek durumunda. Belki de bu güne kadarki en zor sınavı…

Ömer, büyük bir kumpasın kurbanı olmak üzere… Gözü dönmüş bir güruhun canını almak için kapıya dayanması, ölüm fısıltılarını beraberinde getiriyor. Hiram, Ömer’le olan intikam savaşında kazanmaya çok yakın. Ömer’in mutlak bir mucizeye ihtiyacı var. Theodor Herzl'in, attığı her adımda ensesinde nefesini hissettiği Abdülhamid'in gücü karşısında beklediği silahlara kavuşmasının bir tek yolu var.

Fakat Seniha da, Mahmud Paşa da diken üstündeler. Çünkü Makbule’nin kılına zarar gelse sorumlusu onlar olacak. Mahmud Paşa, bıçakladığı kıza sevecen bir baba olmak zorunda.

Son güncelleme: 15:41 - 29.04.2017