Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Pelin Akil anne oldu
Pelin Akil anne oldu
Oyuncu Pelin Akil, geride bıraktığımız gün ikiz bebeklerini kucağına aldı.
Magazin 21 Nisan 2019 - 08:15

Kendisi gibi oyuncu Anıl Altan ile olan evliliğinden dünyaya gelen ikiz kızlarını geride bıraktığımız gün kucağına alan Pelin Akil, yaşadığı mutluluğu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla duyurdu. Hamileliğiyle ilgili çok sayıda paylaşıma imza atan ve bu süre zarfında takipçilerinden gelen yorumları da dikkate alan Pelin Akil, doğum sırasında çekilmiş karelerini paylaştı ve altına da şunları yazdı:

“Geldi cennet kokulularım. İnanılır gibi değil sizi kucağıma verdikleri anda hissettiklerim. Hocamız Prof.Dr.Cihat Şen’e ve ameliyat boyunca benimle sürekli konuşan muhteşem ekibine, gözlerinin içi gülen hastanenin hemşirelerine, personellerine ama en özel teşekkür elimi 1 sn. bırakmayan ikizlerimin güzel yürekli babası, benim biriciğim, kocam, her bişeyim Anıl Altan’a…

Şu fotoğraflardaki tüm güzel insanlar, mesaj atan cevap yazamadığım ailem, arkadaşlarım ve bizden haber bekleyen siz güzel takipçilerim çok teşekkürler biz iyiyiz. Bu kocaman ailen… Sizleri çok ama çok seveceğiz.”

Son güncelleme: 08:20 - 21.04.2019