Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Pelin Akil gelin adaylarına böyle seslendi
Pelin Akil gelin adaylarına böyle seslendi
Üç ay önce meslektaşı Anıl Altan ile nişanlanan oyuncu Pelin Akil dün akşam ise kınasını yaktı.
Magazin 29 Ağustos 2016 - 07:09

Pelin Akil ile nişanlısı Altan geceden kareleri sosyal medyadan paylaştı. Kına öncesinde, “Peeeh…. Bugün ağlatacaklarmış” notuyla gecenin heyecanını sevenleriyle paylaşan Pelin Akil, kına gecesinin ertesinde ise sosyal medya hesabından, duygularını ifade eden uzun bir metin yayınladı. İşte Pelin Akil’in kına gecesinden notları:

pelin akil ic

“Nedense bekarlığa veda kınadan daha çekici daha eğlenceli gelirdi öyle anlatırlardı hatta çok kararsız kalmıştım eğlenir miyiz,güzel olur mu, ağlatabilirler mi,ağlar mıyım… Şimdi ise Allah’ım ‘iyi ki’ dediğim bir gün yaşamışım diyorum, hiçbir bekarlığa veda partisinde bu kadar eğlenemez böyle bir heyecan yaşayamazdım. Hem eğlenirken birden o kına anının büyüsünün içinde bulmak kendini, anne evinden çıkıyor olmanın verdiği burukluğu,annemin değerini bir kez daha anladığım hıçkıra hıçkıra ağladığım o özel anların ardından damadın kınayı basması o davulun sesini ilk duyduğumdaki heyecanım filan kelimeler dökemeyeceğim kadar özel. Kesinlikle tüm gelin olacaklara sesleniyorum kesinlikle kınayı atlamayın. Yapmayan eksikliğini hissetmez çünkü o duyguyu yaşamayan bilmez.

İLGİLİ HABERPelin Akil uzun süren ilişkinin sırrını açıkladıPelin Akil uzun süren ilişkinin sırrını açıkladı