Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Pelin Batu ve Macit Bitargil dünyaevine girdi
Pelin Batu ve Macit Bitargil dünyaevine girdi
Uzun süredir gözlerden uzak birliktelik yaşayan Pelin Batu ile kalp ve damar cerrahı Macit Bitargil, İtalya'nın başkenti Roma'da evlendi.
Magazin 29 Ocak 2018 - 12:58

Oyuncu, şair ve tarihçi Pelin Batu ile kalp ve damar cerrahı Dr. Macit Bitargil, İtalya‘nın başkenti Roma‘da evlendi.

GEÇEN AY SÖZ YÜZÜKLERİ TAKILDI

Geçen ay söz yüzüklerini takan Pelin Batu ile Macit Bitargil‘in sade nikah töreni, yakınlarının katılımıyla hafta sonu bir otelde gerçekleştirildi.

DOKTOR MACİT BİTARGİL KİMDİR?

1980 yılında dünyaya gelen Dr. Macit Bitargil Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kalp ve Damar Cerrahi Bölümü mezunudur. Mezuniyetin ardından Doktor olarak hizmet vermeye başlamış günümüzde İstanbul Şişli Etfal Hastanesi'nde Kalp ve Damar Cerrahı olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

2014 SENESİNDE BERRAK TÜZÜNATAÇ İLE AŞK YAŞADI

Sağlık dünyası dışında 2014 senesinin yaz aylarında ismi Berrak Tüzünataç ile anıldı. Yaşadığı kısa süreli aşk sayesinde tanınmayı başaran Macit Bitargil, 2015 yılında Sinem Öztürk ile birlikteliğiyle gündeme gelmiştir. 2017 yılında ise oyuncu, tarihçi ve şair eski milletvekili, emekli büyükelçi İnal Batu'nun kızı olan Pelin Batu ile İtalya Roma'da evlenmiştir. Macit Bitargil, aslen Hatay Antakya'lıdır.

Macit Bitargil‘in abisi bir dönem ikinci evliliğini sosyete dünyasının önemli isimlerinden  Raffi Portakal‘ın kızı Maya Portakal ile gerçekleştirmişti. Maya Portakal ve Pelin Batu cemiyet hayatında birbirlerine yakınlıklarıyla tanınıyorlar

 

Son güncelleme: 16:00 - 29.01.2018