Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Pelin Karahan paylaşımıyla örnek olacak
Pelin Karahan paylaşımıyla örnek olacak
Pelin Karahan'ın hikayesi herkese örnek olacak cinsten.
Erdinç YAPAN
Magazin 14 Nisan 2016 - 07:55

Oyunculuk kariyerine Kavak Yelleri adlı dizide başlayan ve bir andan milyonların sevdiği bir isim haline gelen Pelin Karahan, oyunculuktaki başarılı kariyerini özel hayatında da sürdürüyor. Geride bıraktığımız yıl anneliği tadan Pelin Karahan bu duyguyu yaşadıktan sonra yeniden setlere döndü. Şimdilerde Yeter adlı diziyle sevenlerinin karşısına çıkan Pelin Karahan, sosyal medya hesabından örnek teşkil edecek bir paylaşımda bulunmuş. Yıllar önce para biriktirerek aldığı kırmızı ayakkabılarının hikayesini anlatan Karahan’ın satırları herkese örnek olacak cinsten. İşte o satırlar:

Şu kırmızı ayakkabıların anlamı öyle büyük ki benim için 16 sene önce yani 15-16 yaşlarındayken hayatımda ilk kez çalışıp kendi paramla aldığım ilk şey şu anki parayla 30tl’ydi hatta… Vitrinde görüp çok beğenmiştim ama benim için çok pahalıydı o zaman.ancak çalışıp kazanarak alabilirdim ve yaptım da… Zaten o kadar sevmiş ve giymişim ki rengi bile solmuş☺️ bugün yine bakıyorum, hayatımda istediğim her şeyi çok çalışıp kazanmanın sonunda elde etmişim.sadece maddiyat değil,maneviyat da dahil buna.hayatımızdaki küçük mutlu anlar belki tesadüftür… Ama hiç bir başarı tesadüf değildir! Gönülden istemekle başlar her şey,çok çalışmak ve sabırdır bizi sonuca götüren ve mutluluk da; çok şükür hayal ettiğim bir çok şeye kavuşup, yine de şu kırmızı ayakkabıları unutmamaktır.

Son güncelleme: 10:16 - 15.04.2016