Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Pelin Karahan’ın eşinden evlilikte sorun açıklaması
Pelin Karahan’ın eşinden evlilikte sorun açıklaması
Oyuncu ve sunucu Pelin Karahan önceki akşam eşi Bedri Güntay'la İstinye Park'taydı. İftar sonrası arkadaşlarıyla buluşup sohbet ettiklerini söyleyen ikili, bir an olsun ellerini birbirinden ayırmayarak adeta mutluluk tablosu çizdi.
Emre ÇEVİK
Magazin 8 Haziran 2018 - 07:44

Pelin Karahan – Bedri Güntay çifti mekan çıkışı muhabirlerin sorularını yanıtladı. “Pelin Hanım ‘Pelin Karahan’la Nefis Tarifler’ adlı programı sunuyor. Programında leziz yemekler yapıyor. Acaba Pelin Hanım evde de lezzetli yemekler yapar mı?” şeklindeki soruya Bedri Güntay, “Ben güzel yemek yerim. Eşim Pelin’in yaptığı tüm yemekler lezzetli oluyor tabii ki. Ama evlendiğimiz ilk dönem biraz sıkıntı yaşadık yemek konusunda.(Gülüyor) Sonrasında ise zaman ilerledikçe yaptığı yemekler harika olmaya başladı” dedi. Pelin Karahan ise “Artık insanlar beni sokakta görünce yemek tarifi soruyor. Demek ki güzel yapıyoruz” şeklinde konuştu.