Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Pelin Öztekin’den aşk dolu bir kare
Pelin Öztekin’den aşk dolu bir kare
Birlikte rol aldıkları dizide tanışıp aşk yaşamaya başlayan Pelin Öztekin ile Kıvanç Baran Arslan, geçtiğimiz yıl nişanlamış 4 ay önce de sürpriz bir kararla yollarını ayırmıştı.
Magazin 16 Kasım 2016 - 11:08

Geçtiğimiz günlerde Pelin Akil ile Anıl Altan’ın evindeki partide bir araya gelen çiftin barışması Altan çiftinin paylaştığı samimi pozla ortaya çıkmıştı. Nişan atan Pelin Öztekin ve eski sevgilisi Kıvanç Arslan aşklarına kaldıkları yerden devam ediyor. Şimdilerde Güldür Güldür adlı programda bir araya gelen sevgililer, sosyal medya hesaplarından da paylaşım yaptı. Akil, sevgilisi Kıvanç Baran Arslan’ın paylaştığı bir fotoğrafı yeniden postalama yapmış ve “Bu aşk beni şaşırtıyor mirim” paylaşımında bulunmuş. İşte çiftin kendi aralarında paylaştıkları fotoğraf ve düştükleri notlar: ” ‘Aşkım dudağımın köşesini indirir misin?’ adlı fotoğraf çalışması. (Çekimler sırasında hiçbir kurbağa zarar görmemiştir.)”, “Bu aşk beni şaşırtıyor mirim”

pelin-oztekin-ic