Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Pelin Öztekin’in eski sevgilisi Kıvanç Baran Arslan yeni bir aşka yelken açtı
Pelin Öztekin’in eski sevgilisi Kıvanç Baran Arslan yeni bir aşka yelken açtı
Pelin Öztekin'in ayrıldığı sevgilisi Kıvanç Baran Arslan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla yeni bir ilişkiye başladığını duyurdu.
Magazin 28 Şubat 2017 - 14:23

Oyuncu Pelin Öztekin ve Kıvanç Baran Arslan arasındaki aşk geride bıraktığımız aylarda bitmiş ve Öztekin sonrasında yeni bir ilişkiye yelken açmıştı. Sosyal medya hesabından da bu aşkla ilgili paylaşımlarda bulunan Pelin Öztekin’in aşkı başladığı gibi hızlı bir şekilde bitti. Her ne kadar Pelin Öztekin’in sevgilisi Baha Koçaslan ‘inat’ notuyla birlikte oldukları bir kareyi paylaşmış olsa da bu magazin kulislerinde bu ilişkinin bittiği konuşuluyor.

PELİN’İN ESKİ SEVGİLİSİ KIVANÇ’IN AŞKI ORTAYA ÇIKTI

Pelin Öztekin cephesinde bu gelişmeler yaşanırken, yeni bir aşk paylaşımı da Öztekin ile yollarını birkaç ay önce bitiren Kıvanç Baran Arslan’dan geldi. Verdiği kilolarla adeta bambaşka bir görüntüye bürünen Arslan sevdiği kıza sarılmış bir haldeyken çekilmiş karesini “Güzeller içinden bir seni seçtim… Gerisini biliyorsun” notuyla paylaştı.

kivanc-6
Son güncelleme: 14:26 - 28.02.2017