Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Pınar Altuğ Atacan da Mine Başaran ve uçak kazası hakkında paylaşımda bulundu
Pınar Altuğ Atacan da Mine Başaran ve uçak kazası hakkında paylaşımda bulundu
Çocuklar Duymasın dizisinin başrol oyuncusu Pınar Altuğ Atacan, Mine Başaran ve arkadaşlarının hayatını kaybettiği uçak kazasıyla ilgili paylaşımda bulundu.
Magazin 12 Mart 2018 - 14:27

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan isimlerden olan Pınar Altuğ Atacan geride bıraktığımız akşam gerçekleşen, Başaran Holding’e ait uçağın kaza geçirip düşmesiyle ilgili paylaşımda bulundu. Kadın arkadaşlarıyla birlikte Dubai’de verdiği bekarlığa veda partisinden dönen Mine Başaran’ın bindiği uçağın düşmesinin ardından çok sayıda paylaşımın yapıldığı sosyal medyada Pınar Altuğ Atacan da paylaşımıyla boy gösterdi. Son ana kadar moralini yüksek tuttuğunu söyleyen oyuncu şunları paylaştı:

pinar-altug-atacan

“Dün akşam haberlerinde duyduğumdan beri boğazım düğüm düğüm, Minacım seni tanıdığımda küçücük bir kız çocuğuydun… Sinemcim ışıldayan gözlerinle enerji veriyordun… Enkaza ulaşılana kadar umudum vardı. Sözün bittiği yer, ateş düştüğü yeri yakar. Evlat acısı tarifsiz. Sözün bittiği yer, mekanınız cennet olsun”