Sözcü Plus Giriş

Pınar Altuğ Instagram’da sinirlerine hakim olamadı

Final yapacağı konuşulan 'Çocuklar Duymasın' dizisinde 'Meltem' karakterini canlandıran 43 yaşındaki oyuncu Pınar Altuğ, bir takipçisinin yorumunu görünce sinirlerine hakim olamadı. Pınar Altuğ, takipçisine Instagram hesabı üzerinden radikal bir cevap verdi.

Güncellenme: 18:31, 27/11/2017
Pınar Altuğ Instagram’da sinirlerine hakim olamadı

2008 senesinde görkemli bir törenle kendisin gibi oyuncu Yağmur Atacan ile birleştiren Pınar Altuğ, sosyal medyayı sık sık kullanan ünlü isimler arasında bulunuyor. Pınar Atluğ, eşi Yağmur Atacan ile bir fotoğrafını Instagram hesabı üzerinden takipçileriyle paylaştı. Bu paylaşımının ardından Pınar Altuğ‘a Ülkü isimli bir takipçisi “B.k gibi çirkinsin” yorumunu yaptı.

“GÜÇ BENDE ARTIK”

Pınar Altuğ takipçisinden gelen “B.k gibi çirkinsin” yorumuyla büyük bir şaşkınlık yaşadı. Yaşadığı şaşkınlı atlatan  Pınar Altuğ, Ülkü isimli takipçisine kısa bir süre sonra yorum yaparak cevap verdi. İşte Pınar Altuğ‘un o yorumu;
pinaraltug

SOSYAL MEDYADA HAKARET EDENLER NE YAPMALI?

Sosyal medyada küfür, hakaret, tacizlere dair avukat Feyza Altun, yaptığı açıklamada mağdurlara şu önerilerde bulundu: “Hakaret içerikli yazılar için suç duyurusunda bulunulabilir. İçeriği kendi çerçevesinde değerlendirilir. Bazıları ağır eleştiri olarak değerlendirilebilir bazıları ise hakaret kapsamındadır. Suçu bilirsek ne ile ilgili suç duyurusunda bulunacağımız da biliriz. Bir adet A4 kağıdına şikayetinizi yazabilirsiniz. Bunun izin illa bir avukata gitmenize gerek yok. Örneğin Anadolu Yakası’nda İstanbul Adalet Sarayı Cumhuriyet Başsavcılığı’na diye başlayacağınız bir dilekçede şikayetçi olarak adınızı yazmanız, tarih bilgilerini, kimin ne şekilde size hangi ifadelerle hakaret ettiğinizi yazmanız şikayetçi olmanız için yeterlidir”….

İlginizi ÇekebilirPınar Altuğ'dan 'bilet kesilmedi' videolarıPınar Altuğ'dan 'bilet kesilmedi' videoları
Yayınlanma Tarihi:14:25,