Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Pınar Deniz iş toplantısında
Pınar Deniz iş toplantısında
Vatanım Sensin isimli dizide Yıldız karakterine hayat veren oyuncu Pınar Deniz, önceki gün Levent'te objektiflere yansıdı. Deniz, yeni projeleri konuşmak için arkadaşlarıyla bir araya geldiğini belirtti.
Magazin 30 Haziran 2020 - 11:12

‘Vatanım Sensin’ dizisindeki rolü ile bir anda geniş bir hayran kitlesine ulaşan güzel oyuncu Pınar Deniz, önceki gün Levent’te bulunan bir AVM’de görüntülendi. Meydan katında bulunan bir mekanda iş arkadaşları ile bir araya gelen oyuncu, yeni projeleri ile ilgili açıklamalarda bulundu.
Rol aldığı sinema filminin çekimlerini önceki gün bitirdiğini söyleyen Deniz, ” Sinema filmimiz bitti. Şimdi de şu sıralar gelen tekliflerle ilgili görüşmelerimiz oluyor. Bir kaçta güzel dizi projemiz var fakat şu aşamada henüz netleşen bir durum olmadığı için net bir şey söylemek çok doğru olmaz. Ama dediğimiz gibi görüşmelerimiz sürüyor.” açıklamasında bulundu.