Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
‘Platonik aşk var mı yok mu?’ Seda Sayan konuştu
‘Platonik aşk var mı yok mu?’ Seda Sayan konuştu
Şarkıcı Seda Sayan canlı yayına bağlanarak hakkında çıkan 'şarkıcı Mehmet Erdem'e karşı platonik aşk besliyor' iddialarına açıklık getirdi.
Magazin 7 Aralık 2017 - 15:24

Seda Sayan (55), 39 yaşındaki müzisyen Mehmet Erdem’e platonik aşk duyduğu iddiasına yanıt verdi. Sayan, ‘Duymayan Kalmasın’ programında çarpıcı açıklamalarda bulundu. “Cefi’nin inanılmaz güzel bir aurası var. Bekar erkek ile kadın yan yana geldiği zaman hemen aşk dedikodusu ortaya çıkıyor. Öyle bir şey yok” dedi.

seda-sayan-sli

‘MEHMET ÇOK TATLI VE SEMPATİK’

55 yaşındaki Sayan, “Demet Akalın benim canımdır. Mehmet Erdem sahneye çıkınca gözümü indiremedim, gözümü kulağımı ayıramadım. O kadar güzel program yapıyor ki. Repertuarı da çok güzeldi. Dinlemeye gittiğimde sahneden inene kadar Mehmet’ten gözümü çekemedim. Çok tatlı ve sempatik adam. Ben de bunu Demet Akalın’a söyledim, o da durur mu? Mehmet Erdem’i ertesi gün aradım, özür diledim. Mehmet Erdem’in hayatında biri var, ‘platonik aşk’ diye bir şey yok bana böyle şeyler ters” ifadelerini kullandı. Bir dönem aşk yaşadığı iddia edilen galerici Murat Karabova hakkında ise ünlü sunucu, “Murat Karabova yanındakini çok güzel taşıyan bir adam. Biz Murat ile ilişki yaşamadık, kontrolü zor olan bir adam” şeklinde konuştu. Eski eşi Sinan Engin’e övgüler yağdıran Seda Sayan, “Yatırımlarımı kesinlikle Sinan Engin ve oğlum Oğulcan’a danışırım. En büyük şansım oğlumun Sinan Engin gibi bir babası olmasıdır, o bizim paşamız” dedi.