Polisin kafasında cam şişe kırdığı iddia edilen Adem Kılıççı’dan saatler sonra açıklama!

Milli boksör Adem Kılıççı ile Sarallar grubuna mensup iki arkadaşının gittikleri gece kulübünde bir polisi feci şekilde darp ettiği iddia edilmişti. Yaşanan bu olayın ardından Kılıççı bir açıklama yaptı.

Polisin kafasında cam şişe kırdığı iddia edilen Adem Kılıççı’dan saatler sonra açıklama!

Survivor yarışmasıyla ismini duyuran milli boksör Adem Kılıççı ile Sarallar grubuna mensup arkadaşları Aziz Saral ve Fikri Saral, eğlenmek için gittiği gece kulübünde tartışma yaşadı. Kısa sürede arbedeye dönüşen tartışmada polis olan şahıs, Kılıççı ve Sarallar tarafından feci şekilde darp edildi. İddialara göre milli boksör tarafından başında bir de cam şişe kırılan mağdur polis, şikâyetçi oldu.

24 SAAT SONRA ŞAŞIRTAN AÇIKLAMA!

Çıkan haberler üzerine Adem Kılıççı saatler sonra sessizliğini bozarak sosyal medyadan açıklama yaptı. Kılıççı açıklamasında şunları söyledi: “Haberler tamamen gerçek dışıdır! Bahsi geçen gün arkadaşımla gece kulübüne gittiğim doğrudur. Mekanda diğer arkadaşlarımla tesadüfen karşılaştım. Ancak olay olduğunda ben lavabodaydım. Benim olayla kesinlikle bir ilgim yoktur. Kamera görüntülerinde de bu husus açık ve net görünmektedir.”

Sarallar'a büyük operasyon İlginizi Çekebilir Sarallar'a büyük operasyon
Loading...