Sözcü Plus Giriş

Popçu Atiye, ölümden döndü!

Popçu Atiye, konuk olduğu radyo programında dev cam kapının bir anda kırılmasıyla şoke oldu. Kazayı, yara almadan atlatan sanatçı, "Cam tuz buz oldu. Nazar değdi sanırım, çok korktum" dedi

Güncellenme: 11:19, 15/02/2017
Popçu Atiye, ölümden döndü!

Şarkıcı Atiye, bir radyo programı için gittiği mekânda ölümden döndü. ‘Mazallah’ şarkısıyla son dönemde adından sıkça söz ettiren Atiye, programa başladığı sırada stüdyonun dev cam kapısının bir anda patlayıp tuz buz olmasıyla neye uğradığını şaşırdı. Büyük korkuya kapılan şarkıcıyı radyo çalışanları su içirerek sakinleştirmeye çalıştı. Bir süre olayın etkisinde kalan Atiye daha sonra programa kaldığı yerden devam etti.

FOTO: SOZCU

FOTO: SOZCU

“NAZAR DEĞDİ”

Program sonrası gazetecilerin sorularını yanıtlayan şarkıcı, yaşanan olayla ilgili olarak “Herhalde nazar değdi diye düşünüyorum. Nasıl olduğunu anlamadım. Sanırım sebebi sert esen rüzgar” dedi.

FOTO: SOZCÜ

FOTO: SOZCÜ

“O LİSTELER BENİ İLGİLENDİRMİYOR”

Son dönemde pop şarkıcıları arasında kavgalara neden olan müzik listeleriyle ilgili sorulara da cevaplandıran Atiye, “Ben çok takip etmiyorum. Oturup bu listeleri araştıran biri değilim. Listelerde olmak için müzik yapmıyorum. Müzikte hiçbir zaman rekabet olmamalı. Doğru müzik yapıldığından zaten rekabet olmaz. Herkesin kendine ait bir tarzı var. Ben bütün sanatçı dostlarıma saygı duyuyorum. Ama ben kendi çizgimi koruyorum” diyerek rakiplerine gönderme yaptı.

FOTO: SOZCU

FOTO: SOZCU

FOTO: SOZCU

FOTO: SOZCU – Parçalanan dev camın etrafları yola saçıldı. Kazada kimsenin yara almaması ise herkes adına sevindiriciydi.

 

İlginizi ÇekebilirSıla, hastaneden çıkıp konser verecekSıla, hastaneden çıkıp konser verecek

 

 

 

Yayınlanma Tarihi:23:24,