Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Puhu TV’den açıklama geldi mi? Fi Çi 7. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?
Puhu TV’den açıklama geldi mi? Fi Çi 7. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?
Fi Çi Pi kitap üçlemesi diziye uyarlandı, izleyicilerden büyük ilgi topladı. Aynı zamanda Türkiye'nin ilk internet dizilerinden biri olan Fi Çi 7. yeni bölümün yayınlanması bekleniyor. Fi Çi 7. yeni bölüm fragmanı ile yeni bölümden ipuçları öğrenmek isteyen izleyiciler Fi Çi yeni fragman var mı? Fi Çi 7. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak, bu akşam var mı? diye soruyor. İşte Fi Çi hakkında son gelişmeler...
Magazin 12 Ocak 2018 - 19:54

Fi Çi yeni bölüm ne zaman? Puhu TV’nin açıklama yapıp yapmadığını merak eden dizi severler internet üzerinden Fi Çi 7.yeni bölüm yayınlandı mı? sorusunun cevabını merak ediyor. Akilah Azra Kohen’in çok satan Fi Çi Pi kitap üçlemesinden uyarlanan dizisinin oyuncu kadrosunda Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç, Büşra Develi, Osman Sonant, Tülay Günal yer alıyor. Peki Fi Çi yeni bölüm ve yeni fragman ne zaman yayınlanacak? Puhu TV açıklama yaptı mı? İşte detaylar…

Fİ Çİ YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Duru'nun Deniz ve Ece arasında geçenleri öğrenmesi bir dizi olayın başlangıcı olmuş, Can ise karşısında, birikmiş hesapları kapatmaya gelen eski düşmanı Sadık'ı bulmuştu. Fi Çi yeni bölümde neler olacak? Çi yeni sezon başladığından beri bazen Cuma bazen de Çarşamba günleri yayınlandı. Dizi severler yeni bölümün yayınlanıp yayınlamayacağını merak ediyor. Puhu TV konuya ilişkin herhangi bir açıklama yapmadı ancak aşağıda verdiğimiz linkten yayınlandığı andan itibaren Fi Çi 7. yeni bölümü izleyebilirsiniz.

Fİ Çİ YENİ BÖLÜM

fi-ci-yeni-bolum-7

Fİ Çİ DİZİSİNİN HİKAYESİ

Bir adam bir kadını sever ve dünya değişir. Ama hayatı kökten değiştiren, aşkı değil, aşkına ulaşabilmek için cesaret edebildikleridir. O kişiye duyduğu aşkın acımasızlığında öylesine büyük fırtınalar başlatır ki, sonunda, dokunduğu her şeyi yıkar. Ve bazen.. Hayatın kendini yenilemesi için önce her şeyin yıkılması şarttır. Çok satan Fi – Çi – Pi üçlemesinden Nüket Bıçakçı tarafından senaryolaştırılan, tutkunun peşinden koşanların, yanma pahasına ateşe uçanların ve acıdan geçerek süregelen yaşama karşı dik duranların hikayesi.